عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار خارگ :

۱۲ پروژه عمرانی در جزیره خارگ افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود

کد خبر: 75498
تاریخ انتشار: ۰۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۸:۴۸ ق.ظ

شهردار خارگ گفت: طی هفته دولت امسال، ۱۲ پروژه عمرانی در جزیره خارگ افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

به گزارش نداي مردم،احمد بارگاهی اظهار داشت: هفته دولت فرصتی است تا خادمان مردم، فعالیت‌ها و خدمات نظام مقدس اسلامی را اطلاع‌رسانی کرده و ظرفیتی جدید برای خدمات رسانی به مردم فراهم کنند.

وی با اشاره به برنامه‌های شهرداری خارگ برای ارائه خدمات جدید در هفته دولت و افتتاح پروژه‌های جدید شهری اظهار کرد: شهرداری نیز همراه با دیگر مجموعه‌های دولتی استان، باب جدید خدمات رسانی به مردم را باز کرده و پروژه‌های جدیدی را به بهره برداری می‌رساند.

شهردار خارگ از افتتاح دو پروژه عمران شهری همزمان با هفته دولت خبر داد و گفت: پروژه بازارچه میوه و تره بار و سنگ‌فرش خیابان ملوانان در طول هفته دولت در سطح جزیره خارگ افتتاح و در اختیار مردم خارگ قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به پروژه‌های دیگر قابل افتتاح در جزیره خارگ اظهار کرد: سه پروژه زمین چمن مدرسه رازی، سه دستگاه ژنراتور پشتیبان برق و ایستگاه تصفیه خانه فاضلاب منازل شرکت نفت و تعمیرات اساسی مخزن شماره ۲۱ شرکت پایانه‌های نفتی ایران در روز هفت شهریور با حضور مسئولان ارشد استانی افتتاح شود.

بارگاهی در ادامه با اشاره به کلنگ‌زنی دو پروژه خدمات عمومی و رفاهی در خارگ گفت: دو پروژه مهم و اساسی در این هفته با حضور مسئولان کشور و استانی کلنگ زنی خواهد شد.

وی افزود: کلنگ‌زنی کلینیک بهداشت دهان و دندان و همچنین کلنگ‌زنی استخر خارگ که از خواسته های به حق اهالی شریف خارگ بوده است، در هفته دولت انجام می‌شود.

دیدگاه کاربران