عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی:

۹۳ پروژه برق‌رسانی هفته دولت در خراسان‌ جنوبی به بهره‌برداری می‌رسد

کد خبر: 75505
تاریخ انتشار: ۰۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۹:۰۱ ق.ظ

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی گفت: به مناسبت هفته دولت ۹۳ پروژه برق‌رسانی با اعتباری بالغ بر حدود ۸۵ میلیارد ریال در استان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش نداي مردم، محمد ابراهیم شرکاء اظهار داشت: هم‌زمان با هفته‌ دولت ۹۳ پروژه‌ این شرکت از جمله طرح‌های تامین برق مراکز مختلف کشاورزی، صنعتی، مجتمع‌های مسکونی شهری و روستایی و همچنین روشنایی معابر شهری و روستایی و نیز اصلاح و بهینه‌سازی شبکه‌های توزیع برق استان با اعتباری بالغ بر ۸۵ میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: از این تعداد پروژه ۴۸ پروژه مربوط به تأمین برق, ۳۵ پروژه مربوط به اصلاح و بهینه‌سازی و ۱۰ پروژه مربوط به روشنایی معابر است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی بیان داشت: در این پروژه‌ها حدود ۳۷ کیلومتر شبکه فشار متوسط, ۵۵ کیلومتر شبکه فشار ضعیف و ۱۰۲ دستگاه ترانس کار شده است که با بهره‌برداری از این پروژه‌ها حدود ۱۰ هزار خانوار از خدمات برق با کیفیت مناسب در تمامی سطوح بهره‌مند شده و گام‌های موثری در توسعه استان برداشته می‌شود.

شرکاء گفت: ۷ روستا در هفته دولت از نعمت برق برخوردار می‌شوند که برای برق‌رسانی به این روستاها حدود ۸ کیلومتر شبکه فشار متوسط و ضعیف و ۸ دستگاه ترانس اجرا شده و تعداد ۸۷ خانوار نیز از نعمت برق مطمئن و مستمر بهره‌مند می‌شوند.

وی افزود: از این تعداد پروژه ۱۸ پروژه در شهرستان بیرجند, ۱۲ پروژه در شهرستان قاینات, ۷ پروژه در شهرستان فردوس, ۱۳ پروژه در شهرستان نهبندان, ۱۴ پروژه در شهرستان طبس, ۳ پروژه در شهرستان زیرکوه, ۶ پروژه در شهرستان درمیان, ۴ پروژه در شهرستان خوسف, ۵ پروژه در شهرستان سربیشه, ۸ پروژه در شهرستان سرایان و ۳ پروژه در شهرستان بشرویه افتتاح می‌شود./تسنيم

 

دیدگاه کاربران