عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیر کل راه و شهرسازی استان زنجان :

افتتاح و کلنگ‌زنی ۲۶ پروژه راهداری در زنجان طی هفته دولت

کد خبر: 75553
تاریخ انتشار: ۰۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۲ ق.ظ

مدیر کل راه و شهرسازی استان زنجان از افتتاح و کلنگ‌زنی ۲۶ پروژه راهداری و راهسازی در استان زنجان همزمان با هفته دولت خبر داد.

کلیم‌الله وثوقی اظهار کرد: همزمان با گرامیداشت هفته دولت ۳۴ پروژه‌ در حوزه‌های راهداری، ساخت و توسعه راه‌ها، مسکن و ساختمان و حوزه بهسازی و عمران شهری با اعتباری بالغ بر ۱۱۵ میلیارد تومان افتتاح و بهره‌برداری و کلنگ‌زنی می‌شود.

وی از افتتاح و کلنگ‌زنی ۲۶ پروژه راهداری و راه‌سازی خبر داد و افزود: این طرح‌ها در شهرستان‌های مختلف استان زنجان افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

مدیر کل راه و شهرسازی استان زنجان از ساماندهی و تعریض محور «هیدج» – «نصیرآباد» خبر یاد و اضافه کرد: این راه در محور ترانزیت زنجان – تاکستان قرار دارد.

وثوقی از ساماندهی و تعریض محور زنجان – میانه خبر داد و خاطر نشان کرد: بهسازی روکش آسفالت محور ترانزیت زنجان – تاکستان، بهسازی روکش آسفالت محور ترانزیت زنجان – میانه، بهسازی روکش آسفالت محور زنجان – دندی و بهسازی روکش آسفالت محور زنجان – بیجار از دیگر پروژه‌های افتتاحی این ایام است.

وی از احداث پل «بولاماجی» در محور ترانزیت زنجان – تاکستان خبر داد و عنوان کرد: تعمیر اساسی پل بزرگ طاقی «گیلوان» در محور زنجان – طارم نیز انجام شده است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان زنجان به ساخت و احداث ساختمان امداد و نجات «پاپایی» در محور زنجان – بیجار اشاره و اظهار کرد: بهسازی روکش آسفالت راه روستایی «نورآباد»، بهسازی روکش آسفالت راه روستای «ویستان» بهسازی روکش آسفالت راه روستایی «ویر» – «النگنیز» از دیگر طرح‌های افتتاحی و کلنگ‌زنی در این ایام است.

وثوقی به بهسازی روکش آسفالت راه روستای «اسفجین» – «حاج آرش» و بهسازی روکش آسفالت راه روستایی «الوند» اشاره کرد و گفت: بهسازی روکش آسفالت راه روستایی «زرین آباد»، شیوه تعمیر و مرمت پل‌های بزرگ (FRP) «اسکند» و «نیماور» در آزادراه زنجان – قزوین و بهسازی روکش آسفالت «چورزق» به «کهیا» نیز مورد افتتاح قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به نصب بلوک مفصلی در آزادراه زنجان – تبریز اعلام کرد: افزایش روشنایی آزادراه زنجان – تبریز نیز از دیگر پروژه‌های افتتاحی این ایام است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان زنجان پروژه‌های قابل افتتاح، بهره‌برداری و کلنگ‌‌زنی حوزه راه‌سازی و ساخت و توسعه راه‌ها اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان را نیز شامل بهسازی و آسفالت راه روستایی «دولت‌آباد» در ابهر و بهسازی و آسفالت راه روستایی «شورجه» در خدابنده اعلام و عنوان کرد: بهسازی و آسفالت راه روستایی «توحیدلو» – «اصلانلو» در خدابنده و احداث باند شمالی ق «۲» محور زنجان- دندی و تقاطع غیرهمسطح شهرک صنعتی نوآوران زنجان – مرکزی از جمله این پروژه‌ها است.

وثوقی با اشاره به بهسازی و ارتقاء محور دندی- «قره درق» به مشخصات محور اصلی به طول ماهنشان – دندی خاطر نشان کرد: رمپ‌های ورودی و خروجی دسترسی آزادراه زنجان- تبریز به شهرک صنعتی شماره «۲» نوآوران زنجان – مرکز نیز در این ایام به بهره‌برداری می‌رسد./فارس

دیدگاه کاربران