عضویت در خبرنامه الکترونیک
فرماندار شهرستان سامان :

شش پروژه در شهرستان سامان به بهره‌برداری می‌رسد

کد خبر: 75565
تاریخ انتشار: ۰۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۵ ب.ظ

فرماندار شهرستان سامان از افتتاح شش پروژه در شهرستان سامان همزمان با هفته دولت خبر داد.

به گزارش نداي مردم، سعید صالحی اظهار کرد: شش پروژه در شهرستان سامان توسط پنج دستگاه اجرایی با اعتباری بالغ بر ۳۲٫۴۶۰ میلیون ریال در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه با افتتاح این شش پروژه در این شهرستان زمینه اشتغال ۲۲ نفر فراهم می‌شود، افزود: کلنگ‌زنی پروژه عمرانی بهینه سازی شهری، روستایی و تبدیل سیم هوایی به شبکه روکش دار برای افزایش پایداری ایمنی و کاهش خاموشی‌ها با اعتباری بالغ بر ۵٫۹۰۰ میلیون ریال در هفته دولت انجام صورت می‌گیرد.

صالحی مزرعه پنجه آفتاب ( تولید قند و شکر) را از طرح‌های شاخص این شهرستان دانست و گفت: این طرح با اعتباری بالغ بر ۱۷٫۱۸۲ میلیون ریال افتتاح می‌شود که زمینه اشتغال ۱۸ نفر را فراهم خواهد کرد.

وی اجرای طرح هادی روستایی هوره، زیرسازی و آسفالت معابر روستایی سامان، ساختمان دهیاری‌های چم‌خلیفه، مارکده، دشتی و یاسه چای، اجرای طرح هادی روستای چم خلیفه و نصب ترانس و بهینه سازی شبکه با هدف کاهش شعاع تغذیه دافع افت ولتاژ را از دیگر طرح‌های شاخص این شهرستان در هفته دولت عنوان کرد.

فرماندا سامان خاطرنشان کرد: با افتتاح طرح ساختمان دهیاری‌های چم خلیفه، مارکده، دشتی و یاسه چای با اعتباری بالغ بر ۲٫۵۰۰ میلیون ریال، زمینه اشتغال چهار نفر فراهم می‌شود./ايسنا

دیدگاه کاربران