عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار قم :

افتتاح ۱۱۴ پروژه عمران شهری شهرداری قم در هفته دولت

کد خبر: 75575
تاریخ انتشار: ۰۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۲ ب.ظ

شهردار قم گفت: همزمان با هفته دولت ۱۱۴ پروژه عمران شهری با بیش از ۳۵۰ میلیارد ریال اعتبار در سطح مناطق هشتگانه به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش نداي مردم، مرتضی سقائیان‌نژاد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، نامگذاری هفته نخست شهریور به نام هفته دولت به یاد این دو دولتمرد بزرگ انقلاب اسلامی را یادآور شد و گفت: این هفته فرصتی است تا خادمان مردم، فعالیت‌ها و خدمات نظام مقدس اسلامی را اطلاع رسانی کرده و ظرفیتی جدید برای خدمات‌رسانی به مردم فراهم کنند.

وی با اشاره به برنامه‌های شهرداری قم برای ارائه خدمات جدید در هفته دولت و افتتاح پروژه‌های جدید شهری اظهار کرد: شهرداری نیز همراه با دیگر مجموعه‌های دولتی استان، باب جدید خدمات‌رسانی به مردم را باز کرده پروژه‌های جدیدی را به بهره‌برداری می‌رساند.

شهردار قم از افتتاح ۱۱۴ پروژه عمران شهری همزمان با هفته دولت خبر داد و گفت: این پروژه‌ها با اعتباری بالغ بر ۳۵۲ هزار و ۴۶۸ میلیون ریال آماده افتتاح شده است و در طول هفته دولت در سطح مناطق هشتگانه در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه پروژه‌های شهری آماده افتتاح در هفته دولت شامل پروژه‌های روکش معابر فرعی و اصلی، جدول‌گذاری، اصلاح هندسی، اصلاح فضای سبز، احداث سرویس بهداشتی و نمازخانه می‌شود، افزود: در منطقه یک ۱۳ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۱ هزار میلیون ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

سقائیان‌نژاد گفت: همچنین در منطقه دو ۱۲ پروژه با اعتبار ۳۴ هزار و ۲۳۳ میلیون ریال، منطقه سه ۲۴ پروژه با اعتبار ۴۴ هزار و ۷۶۰ میلیون ریال، منطقه چهار ۱۴ پروژه با اعتبار ۶۷ هزار و ۴۵۶ میلیون ریال و در منطقه پنج، هشت پروژه با اعتبار ۵۳ هزار و ۴۰۰ میلیون ریال افتتاح می‌شود.

وی پروژه‌های آماده افتتاح منطقه ۶ شهرداری را ۱۴ مورد ذکر کرد و افزود: پروژه‌های منطقه ۶ نیز با اعتباری بالغ بر ۵۳ هزار و ۵۰۰ میلیون ریال آماده افتتاح شده است.

شهردار قم اضافه کرد: در منطقه هفت نیز ۲۲ پروژه با اعتبار ۴۴ هزار و ۹۱۹ میلیون ریال و در منطقه هشت پنج پروژه با اعتبار ۴۳ هزار میلیون ریال همزمان با هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به وضعیت پروژه‌های نیمه کاره شهرداری گفت: اکثر این پروژه‌ها به مرور تا پایان سال در اختیار مردم قرار خواهد گرفت و چند پروژه جدید نیز در مرحله آغاز عملیات اجرایی خواهیم داشت./فارس

دیدگاه کاربران