عضویت در خبرنامه الکترونیک
فرماندار صومعه‌سرا :

افتتاح ۱۵۰پروژه‌ عمرانی و اقتصادی در هفته دولت صومعه‌سرا

کد خبر: 75579
تاریخ انتشار: ۰۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۲ ب.ظ

فرماندار صومعه‌سرا از افتتاح ۱۵۰ پروژه عمرانی و اقتصادی در هفته دولت امسال صومعه‌سرا خبر داد.

به گزارش نداي مردم، دکتر حسین اسماعیل‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه گیلان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: شهیدان رجایی و باهنر الگویی مناسب برای مسئولین در جهت خدمت‌رسانی به مردم هستند.

وی با بیان اینکه هفته دولت فرصتی مناسب در راستای تبیین و اطلاع‌رسانی عملکرد دولت است، افزود: باید خدمات و دستاوردهای دولت به مردم اطلاع‌رسانی شود.

اسماعیل‌پور بر مردمی شدن برنامه‌های هفته دولت تاکید و خاطرنشان کرد: در هفته دولت امسال ۱۵۰ پروژه در بخش‌های مختلف عمرانی، اقتصادی و…در شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی میزان اعتبار هزینه شده برای اجرای این پروژه‌ها را بیش از ۶۲۶میلیارد ریال دانست و عنوان کرد: افتتاح همزمان ۱۲خانه بهداشت روستایی و کلینیک ویژه بیمارستان امام خمینی(ره) صومعه‌سرا، افتتاح همزمان ۹پروژه تامین شبکه آب شرب روستایی، سه واحد کارخانه‌ای تولیدی و صنعتی، ۱۴ پروژه اصلاح و توسعه برق‌رسانی، ۲۵ پروژه گازرسانی روستایی، ۴۵ پروژه بهسازی و آسفالت راه‌های اصلی، فرعی و روستایی از جمله پروژه‌های قابل افتتاح در هفته دولت امسال صومعه‌سرا است.

فرماندار صومعه‌سرا در پایان تجدید میثاق با شهدا و آرمان‌های امام خمینی(ره)، بازدید از خانواده شهدا، افتتاح استخر پروروش ماهیان سردآبی، افتتاح همزمان سه پروژه عمران شهری، همایش روز کارمند و تجلیل از کارمندان نمونه، یادواره شهدا و مسابقات فرهنگی، ورزشی را از دیگر برنامه‌های هفته دولت صومعه‌سرا برشمرد./ايسنا

دیدگاه کاربران