عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین:

تمدید پروانه ۷ شرکت حمل و نقل درون‌شهری در قزوین

کد خبر: 75599
تاریخ انتشار: ۰۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۶ ق.ظ

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: پروانه هفت شرکت حمل و نقل درون شهری (آژانس) طی مرداد ماه سال جاری با استفاده از نرم‌افزار تاکسیرانی تمدید شد.

به گزارش نداي مردم، عبدالعلی دربندی‌زاده اظهار کرد: پس از بهره‌برداری از نرم‌افزار تاکسیرانی، تمام امور مربوط به صدور و تمدید مجوز و پروانه تاکسی‌های تحت نظارت سازمان با استفاده از این نرم‌افزار انجام می‌شود.

وی با اشاره به مزایای استفاده از نرم‌افزار تاکسیرانی برای صدور و تمدید مجوزهای تاکسیرانی عنوان کرد: استفاده از این نرم‌افزار مدت زمان انجام کارهای اداری مربوط به صدور و تمدید مجوزها و پروانه‌های تاکسیرانی را به میزان قابل توجهی کاهش داده است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین تصریح کرد: در این راستا در مرداد ماه سال جاری پروانه ۷ شرکت حمل و نقل درون شهری(آژانس) که تحت نظارت این سازمان فعالیت می‌کند، تمدید شده است.

دربندی‌زاده خاطرنشان کرد: همچنین در این مدت دو مورد مجوز مباشر (نماینده مدیرعامل شرکت حمل و نقل درون شهری) نیز صادر شده است.

این مسؤول یادآور شد: امیدواریم با فراهم کردن بسترهای لازم بتوانیم شرایطی فراهم کنیم تا تاکسیرانان از سایر مزایای نرم‌افزار تاکسیرانی نیز بهره‌مند شوند./فارس

دیدگاه کاربران