عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران:

راه‌اندازی ایستگاه آتش‌نشانی عباس‌آباد تا پایان سال/ اصلاح دسترسی های قطع شده در این اراضی

کد خبر: 75604
تاریخ انتشار: ۰۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۷ ق.ظ

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از راه اندازی یک ایستگاه جدید آتش نشانی مختص اراضی عباس آباد با دستور مستقیم شهردار خبر داد و اظهار کرد: همچنین اصلاح برخی دسترسی های قطع شده در این اراضی که هنگام بحران مشکل ساز بود نیز انجام شد.

به گزارش نداي مردم،سعید شریف زاده مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اظهار کرد: مجموعه عباس آباد شرکتی مستقل است که در صورت وقوع بحران مسئولی رسیدگی دارد اما سال گذشته در جلسه ای با شهردار تهران مقرر شد برای ایمنی این محدوده ایستگاهی احداث شود.

وی ادامه داد: احداث یک ایستگاه جدید در اراضی عباس آباد آنچنان ضروری بود که منجر به نگرانی در ذهن شهردار تهران شد و دستور فوری در این خصوص صادر کرد.

شریف زاده با بیان این که کارشناسان آتش نشانی ایجاد یک ایستگاه جدید در اراضی عباس آباد را تایید نمی کند، گفت: اما به دلیل دستور شخص شهردار زمینی واگذار شد و به دلیل ضرورت موضوع به صورت موقت سوله بحرانی را تشکیل داده ایم و ایستگاه آتش نشانی این اراضی نیز در حال احداث است.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران افزود: پیش بینی می شود تا انتهای سال جاری این ایستگاه به بهره برداری برسد.هر چند سال گذشته باید این ایستگاه تکمیل می شد اما به دلیل نبود بودجه نیمه تمام ماند.

وی با بیان این که سازمان آتش نشانی شهر تهران به تمام استعلام هایی که از این سازمان در مورد ساختمان های عباس آباد می شود پاسخ می دهد، گفت: به دلیل اهمیت موضوع چند مرتبه شخصا برای بازدید از برخی ساختمان های اراضی عباس آباد اقدام کرده ام و در مورد دسترسی ها برخی از تغییرات را پیشنهاد و اعمال کرده ایم.

وی تاکید کرد:برخی از ساختمان ها به ویژه ساختمان بانک مرکزی در این محدوده دچار قطع دسترسی بودند و این موضوع هنگام بحران مسئله ساز میشد./افكار

دیدگاه کاربران