عضویت در خبرنامه الکترونیک
فرماندار آبیک :

افتتاح پروژه آبرسانی به شهر و روستاهای آبیک طی هفته دولت

کد خبر: 75616
تاریخ انتشار: ۰۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵ ق.ظ

فرماندار آبیک گفت: از جمله پروژه‌های قابل افتتاح طی هفته دولت می‌توان به آبرسانی به شهر آبیک و روستاهای آن اشاره کرد.

به گزارش  نداي مردم، علی رحمانی صبح امروز به همراه مسؤولان این شهرستان به مناسبت هفته دولت در دیدار با حجت‌الاسلام سیدابوتراب موسوی امام جمعه شهر آبیک اظهار کرد: هفته دولت در شهرستان آبیک با تجدید میثاق مسؤولان با شهدای نامدار و گمنام شهر آبیک آغاز شده است.

فرماندار آبیک با بیان اینکه در هفته دولت برنامه‌های متنوعی در نظر گرفتیم و پروژه‌های مختلفی کلنگ‌زنی و افتتاح می‌شود ادامه داد: از جمله پروژه‌های قابل افتتاح طی هفته دولت می‌توان به آبرسانی به شهر آبیک و روستاهای آبیک اشاره کرد.

رحمانی اضافه کرد: در هفته دولت پروژه‌های مختلفی با بیش از ۱۱۷ میلیارد تومان اعتبار از اعتبارات استانی و ملی کلنگ‌زنی و افتتاح می‌شود.

وی با اشاره به اینکه طی سه سال فعالیت دولت تدبیر و امید، جهش‌های خوبی در راستای خدمت‌رسانی به مردم صورت گرفته است افزود: شبانه‌روزی شدن درمانگاه تأمین اجتماعی نبی‌اکرم(ص) شهرستان آبیک از اقدامات مطلوب دولت در عرصه بسته‌های سلامت است.

فرماندار آبیک ادامه داد: با افتتاح پروژه‌های مختلف طی هفته دولت در شهرستان آبیک، شاهد رشد و شکوفایی و تحول عظیم در این شهرستان خواهیم بود.

رحمانی اضافه کرد: معضل آب از معضلات عمده شهرستان آبیک است که مردم از این معضل رنج می‌برند.

وی عملکرد مسؤولان آبفای شهری و روستایی شهرستان آبیک را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: خدمات مسؤولان به مردم به برکت نظام، انقلاب و رهبری‌های مدبرانه مقام معظم رهبری صورت گرفته است./فارس

دیدگاه کاربران