عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس کمیسیون عمران شورای شهر کرج

پروژ‌ه‌های عمرانی شهری در کرج افتتاح می‌شود/افتتاح پروژه مهرویلا تا پایان آذرماه

کد خبر: 75664
تاریخ انتشار: ۰۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۳:۱۷ ب.ظ

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر کرج از افتتاح تعدادی از پروژه‌های عمرانی کرج تا پایان سال جاری به منظور کاهش ترافیک خبر داد.

به گزارش نداي مردم ، سعید فیروزگاه اظهار داشت: رمپ خروجی از اتوبان به سمت شهید بهشتی با نام B6 آماده افتتاح است.

وی با بیان اینکه اعضای شورای شهر کرج از این پروژه بازدید انجام داده‌اند، افزود: با توجه به فعالیت شبانه‌روزی در تقاطع قزل‌حصار به شهید بهشتی و از شهید بهشتی به قزل‌حصار این تقاطع در آینده نزدیک افتتاح می‌شود.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر کرج با اشاره به ادامه بلوار ماهان در محدوده حصارک کرج، گفت: کارهای جدول و آسفالت آن انجام شده و در داخل موسسه رازی در حال فعالیت هستند و ادامه آن در اراضی سپاه، جدول‌گذاری شده که به گلدشت اتصال می‌یابد و در پایان سال جاری افتتاح می‌شود.

وی با بیان اینکه با افتتاح این پروژه حجم ترافیکی شهید بهشتی کاهش می‌یابد،‌ افزود: پروژه مهرویلا یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های سطح شهر است و در پایان آذر ماه سال جاری آماده افتتاح می‌شود.

فیروزگاه با اشاره به اینکه با افتتاح این پروژه، ترافیک اتوبان به شدت کاهش می‌یابد، گفت: پروژه میدان سپاه در سه سطح زیرگذر، روگذر و هم‌سطح در پایان سال افتتاح می‌شود.

وی با بیان اینکه در ۴۰ روز آینده یکی از لاین‌های شمال به جنوب در زیرگذر از جمهوری به بلوار سرداران زیر بار ترافیک می‌رود، افزود: این پروژه به صورت کامل در پایان سال جاری افتتاح می‌شود.

عضو شورای شهر کرج با اشاره به اینکه ادامه بلوار باهنر که به پل خوارزمی اتصال می‌یابد آماده افتتاح است، گفت: این طرح جایگزین خوبی برای شهید بهشتی و ماهان برای کاهش حجم ترافیک شهر است./تسنيم

دیدگاه کاربران