عضویت در خبرنامه الکترونیک
فرماندار بندرانزلی :

افتتاح ۲۲۲ میلیارد ریال طرح‌های عام‌المنفعه در انزلی

کد خبر: 75670
تاریخ انتشار: ۰۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۳:۲۴ ب.ظ

فرماندار بندرانزلی از افتتاح ۲۲۲ میلیارد ریال طرح‌های عام‌المنفعه طی هفته دولت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش نداي مردم، عبدالصمد صفرنژاد ظهر امروز در دیدار مدیران و مسؤولان این شهرستان با امام جمعه بندرانزلی با تبریک آغاز هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: با وجود مشکلات اقتصادی، طرح‌های خوبی برای افتتاح آماده شده است.

وی با بیان اینکه در هفته دولت باید نکات مثبت عملکرد دولتمردان گفته شود، افزود: مردم از تمام فعالیت‌ها و تلاش‌های صورت گرفته آگاه نیستند.

فرماندار بندرانزلی با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته در گیلان خاطرنشان کرد: یک‌هزار و ۱۸۷ پروژه با اعتباری بالغ بر ۴ هزار میلیارد ریال در گیلان افتتاح می‌شود که بر اساس آن برای ۳۰ هزار جوان به صورت مستقیم و غیر مستقیم اشتغال ایجاد می‌کند.

وی از افتتاح ۹۹ طرح عمرانی در شهرستان بندرانزلی طی هفته دولت جاری خبر داد و گفت: این طرح‌ها با اعتباری بالغ بر ۲۲۲ میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

صفرنژاد ۷۰ طرح را در حوزه شهری و ۲۹ طرح نیز روستایی ذکر کرد و یادآور شد: افتتاح این طرح‌ها موجب ایجاد فرصت شغلی برای ۳۹ نفر به صورت مستقیم و ۲۲۲ نفر به صورت غیر مستقیم می‌شود.

فرماندار انزلی اطلاع‌رسانی وقایع مثبت را موجب امیدواری در جامعه دانست و خاطرنشان کرد: طرح‌های ۱۱ دستگاه اجرایی شهرستان بندرانزلی در هفته به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به طرح‌های شاخص قابل افتتاح در هفته دولت امسال، یادآور شد: این طرح‌ها شامل بهره‌برداری از سه واحد مسکن مهر مددجویی، استخر سرپوشیده بانوان و اجرای طرح‌ هادی روستایی است.

صفرنژاد بهره‌برداری از ساختمان اداری جدید شهرداری، بازسازی محوطه پارک دادگستری، بازگشایی کوی باهنر و اتصال آن به کنارگذر، افتتاح سالن ورزشی و احداث کتابخانه را از دیگر طرح‌های قابل افتتاح انزلی در هفته دولت جاری برشمرد./فارس

 

دیدگاه کاربران