عضویت در خبرنامه الکترونیک
فرماندار بجنورد :

نوسازی ناوگان اتوبوس رانی

کد خبر: 75708
تاریخ انتشار: ۰۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۶ ق.ظ

فرماندار بجنورد گفت: ناوگان اتوبوس‌رانی این شهر فرسوده است و نیاز به نوسازی دارد.

به گزارش نداي مردم، موسی حاجی‌زاده گفت : علاوه بر نوسازی ناوگان اتوبوس رانی، ایجاد کسب درآمد پایدار توسط شهرداری‌ها، لزوم تکمیل مطالعات آبخیزداری با توجه به اینکه شیب آب‌راهه ها به سمت شهر است، پیگیری راه‌اندازی مجدد کارخانه کمپوست و خرید نردبان ۳۲ متری آتش‌نشانی در موارد بحرانی را از دیگر نیازمندی‌های بجنورد بیان کرد.

وی ادامه داد: لزوم اجرای کامل فاضلاب شهری جهت حفظ محیط زیست و رفع مشکلات مردم در بسیاری از نقاط شهر، از سایر اولویت‌های مرکز استان است.

حاجی‌زاده با تاکید بر تهیه طرح ریز پهنه‌بندی زلزله در بجنورد، خاطرنشان‌کرد: با توجه به زلزله‌خیز بودن بجنورد لازم است تا کارشناسان با شناسایی گسل‌های زلزله، با اجرای این طرح درصدد کاهش خسارات بر آیند و سوابق زلزله‌های بجنورد در سال‌های گذشته، نشان می‌دهد احداث مرکز لرزه‌نگاری در این شهرستان ضروری است.

وی در ادامه با بیان اینکه بحث بیکاری در بجنورد به یک معضل تبدیل شده است، تصریح‌کرد: در دولت نهم و دهم وام‌های کلانی به اسم اشتغال‌زایی پرداخت شد که این وام‌ها صرف سایر هزینه‌ها شد و با توجه به عدم برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری در بخش‌های مربوطه بر آمار بیکاران اضافه شد./ايسنا

دیدگاه کاربران