عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران :

آمادگی کامل مدیریت شهری پایتخت برای برگزاری نمایشگاه مطبوعات در شهرآفتاب

کد خبر: 75751
تاریخ انتشار: ۰۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱:۴۴ ب.ظ

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران از آمادگی کامل مدیریت شهری پایتخت برای برگزاری بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب خبرداد.

به گزارش نداي مردم، ناصرامانی گفت: شهرداری تهران پس از افتتاح مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب قاطعانه اعلام کرده است که آمادگی کامل برای برگزاری تمامی نمایشگاه ها را در این مجموعه نمایشگاهی دارد.

وی با اشاره به برگزاری موفق نمایشگاه بین المللی کتاب در شهر آفتاب افزود: با وجود پیش داوری هایی که با هدف عدم امکان برگزاری نمایشگاه کتاب در خارج از شهر بیان می شد اما خوشبختانه شاهد بودیم که هم ناشران و هم بازدیدکنندگان از شرایط موجود رضایت کامل داشتند.

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران عنوان کرد: در تمامی بخش های نمایشگاه کتاب به نسبت به نمایشگاه های قبلی شاهد رشد چشمگیری بودیم.

وی با بیان اینکه هم اکنون خیلی از نواقص مجموعه نمایشگاهی به نسبت گذشته رفع شده است، تصریح کرد: برگزار کنندگان نمایشگاه مطبوعات، دوستان ما در وزارت ارشاد هستند که مدیریت شهری یک تجربه همکاری خوب با آنان داشته است.

امانی خاطرنشان کرد: باید اعلام کنم که آمادگی کامل داریم تا بالاترین سطح تعامل را در برگزاری نمایشگاه مطبوعات برقرار کنیم.

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری پایتخت با تاکید براینکه اهالی فرهنگ و رسانه به مشکلاتی که در اثر برگزاری نمایشگاه ها در داخل شهر تهران به وجود می آیند کاملا واقف هستند، گفت: برگزاری نمایشگاه ها در داخل شهر با توجه به معضلاتی که پدید می آورند به هیچ عنوان توجیه پذیر نیست./ميزان

دیدگاه کاربران