عضویت در خبرنامه الکترونیک
تغییر زمان مسابقه بانک سرمایه

قطري ها حق پخش رقابت های واليبال باشگاه های آسیا را خريدند

کد خبر: 75774
تاریخ انتشار: ۰۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۸:۲۶ ق.ظ

ساعت نخستین مسابقه مرحله دوم تیم بانک سرمایه نماینده ایران در رقابت های قهرمانی باشگاه های آسیا به علت خرید حق پخش تلویزیونی توسط قطری ها تغییر کرد.

به گزارش سرويس ورزشي نداي مردم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، در حالی که زمان برگزاری دیدار بانک سرمایه ایران و تویوتا ژاپن امروز شنبه ششم شهریور ساعت ۱۹ به وقت محلی اعلام شده بود، اما با خرید حق پخش تلویزیونی مسابقات توسط قطری ها مسابقه العربی نماینده قطر به ساعت ۱۹ موکول شد. بنابراین دو تیم بانک سرمایه ایران و تویودای ژاپن در اولین روز رقابت های مرحله دوم به جای ساعت ۱۹، از ساعت ۱۶ به مصاف هم خواهند رفت.

sarmayeh -volleyball-karkhaneh

لازم به ذکر است قطر تنها کشوری نیست که حق پخش مسابقات را خریده است، چرا که چینی ها هم پیش از این حق پخش این رقابت ها را از شرکت قطری خریداری کرده اند.

تیم شانگهای گلدن نماینده چین فردا در اولین روز مرحله دوم این رقابت ها با نماینده میانمار ساعت ۱۴ مسابقه خواهد داد و روز یکشنبه در دومین روزاین مرحله از ساعت ۱۹ با ماسکو نماینده ویتنام دیدار خواهد کرد.

بدین ترتیب با تغییر ساعت مسابقه امروز تمرین ديروز شاگردان کارخانه ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه به وقت محلی و ۱۴:۳۰ به وقت تهران یعنی همان ساعت مسابقه فردا در سالن اصلی رقابت ها برگزار می شود.

دیدگاه کاربران