عضویت در خبرنامه الکترونیک
عضو شورای اسلامی شهر شهریار:

ساماندهی و زیبا سازی ورودی های شهریار در دستور کار قرار دارد

کد خبر: 75784
تاریخ انتشار: ۰۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۸:۵۸ ق.ظ

عضو شورای اسلامی شهر شهریار گفت:ساماندهی و زیبا سازی ورودی های شهر شهریار از اولویت هایی است که با تعیین اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان از سوی شورای شهر و شهرداری پیگیری می شود.

به گزارش نداي مردم، علیرضا رضایت با اشاره به تأثیر بسیار موثر ورودی های شهر در ایجاد تصویر و ذهنیتی مطلوب از یک منطقه اظهار داشت:بدون تردید اولین و نخستین تصویری که در اذهان مردم از شهرهای اطراف این منطقه و یا مسافران هدف و عبوری که با ورود به این خطه از غرب استان تهران نقش می بندد، از وضعیت ورودی های شهر نشأت می گیرد.

عضو شورای اسلامی شهر شهریار عنوان کرد:با عنایت به اهمیت این موضوع و ضرورتی که مجموعه شورای شهر شهریار در این خصوص احساس می کرد، اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان برای پیگیری دستورکارهای تعریف شده در این خصوص تعیین شد.

وی افزود:طرح ها و پروژه هایی نیز در اولویت مدیریت شهری قرار دارد که در کنار خدمات سازنده ای که به مردم ارائه می دهد، در زیبا سازی شهر و ورودی های این منطقه موثر خواهد بود.

رضایت گفت:تقاطع غیر همسطح شهید صیاد شیرازی از پروژه هایی محسوب می شود که علاوه بر تسهیل روند تردد، در ساماندهی سیمای شهری و زیبا سازی آن مطلوب اثر خواهد بود.

عضو شورای اسلامی شهر شهریار عنوان کرد:نباید از نظر دور داشت که سیمای مخدوش فعلی در برخی نقاط شهر شهریار در کوتاه مدت و یا طی دوره زمانی چند روزه حاصل نشده و به واقع در فرآیند زمانی بلند مدت و بر اساس تغییرات متعددی که به وجود آمده، وضعیت فعلی رقم خورده است.

وی افزود:محدوده فوقانی جاده چیتگر، ورودی فاز یک اندیشه، ورودی محور کرج به شهریار از نمونه طرح ها و پروژه های تعریف شده ای به شمار می رود که به تدریج اجرایی خواهد شد.

رضایت در خاتمه یادآور شد:پروژه جاده سلامت نیز از دیگر طرح های برجسته این شهر محسوب می شود که با تکمیل آن، سیمای زیبایی در محدوده پیرامونی این پروژه ایجاد خواهد شد و امیدواریم با عزم جدی مدیریت شهری، رضایتمندی حداکثری مردم در این خصوص جلب و تأمین شود./مهر

دیدگاه کاربران