عضویت در خبرنامه الکترونیک
وزیر اطلاعات :

با حضور وزیر اطلاعات بوستان خانواده در دماوند به بهره برداری رسید

کد خبر: 75791
تاریخ انتشار: ۰۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۹:۰۷ ق.ظ

فاز دوم پروژه بلوار بعثت و فاز دوم بوستان خانواده شهرک فرهنگیان دماوند با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات به بهره برداری رسید.

به گزارش نداي مردم، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات عصر جمعه در مراسم بهره برداری از بلوار بعثت و بوستان خانواده دماوند با اشاره به آغاز هفته دولت و گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، گفت امروز به برکت خون این شهدا توفیق خدمت رسانی صادقانه و بی منت به مردم فراهم شده و مسئولان کشور نیز باید این مهم را سرلوحه کار خود قرار دهند.
وزیر اطلاعات با تاکید بر ایجاد امنیت و آرامش همراه با فراهم کردن زمینه نشاط برای مردم، توضیح داده که پیامبر اکرم(ص) می فرمایند خیر و برکتی در کشور نخواهد بود مگر در پرتو امنیت و شادی مردم و اگر به دنبال ایجاد آرامش در جامعه هستیم باید نشاط و شادابی را در کشور ایجاد کنیم.
حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمود علوی ضمن تشکر از مسوولان شهرداری دماوند به جهت ارائه خدمات مطلوب با هدف رشد و توسعه به شهروندان این شهر اضافه کرد، احداث پارک خانواده در شهر دماوند و اجرای پروژه بلوار بعثت با هدف کاهش بار ترافیکی محور آیت الله خامنه ایی از جمله اقدام های شایسته ای است که امید داریم در آینده نیز روز به روز شاهد به ثمر رسیدن اینگونه تلاش ها باشیم.
حجت السلام و المسلمین علوی همچنین اطرنشان کرد: دماوند شهری فرامحلی است، زیرا مردم این شهر همواره میزبان سایر مسافران و گردشگران از نقاط مختلف کشور هستند و برای استفاده از شرایط مطلوب و آسایش بیشتر مردم، با اجرای چنین پروژه هایی این موضوع مهم، تأمین می شود.
**تدبیر دولت بهبود شرایط اقتصادی و معیشت مردم است
محسن نسج همدانی، معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران نیز در این مراسم ضمن گرامی داشت هفته دولت گفت: همزمان با آغاز هفته دولت شاهد افتتاح پروژه های قابل توجهی در بخش های مختلف خدماتی، صنعتی، تولیدی، رفاهی و .. در استان تهران بودیم.
محسن نسج همدانی با بیان اینکه دولت به دنبال بهبود وضعیت کشور است، افزود: دولت تدبیر و امید با همدلی و همراهی در راستای منویات داهیانه مقام معظم رهبری رو به جلو حرکت می کند و اجازه افزایش مشکلات اقتصادی را نمی دهد.
معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران در ادامه توضیح داد: امروز شاهد تلاش دولت در تمامی عرصه ها هستیم و همه امور به خوبی پیش می رود و مردم امیدوار باشند که دولت به دنبال تدبیر برای بهتر شدن اوضاع است.
نسج همدانی با تاکید بر اینکه تحقق دستاوردهای دولت به لطف دعای خیر ملت ایران است، اضافه کرد که تمامی دولت های گذشته در راستای حفظ اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش کرده اند و تلاش آنها نیز با هدف خدمت رسانی به مردم بوده است.
عباس صفری، شهردار دماوند هم در ارتباط با افتتاح این دو پروژه عمرانی گفت: پروژه بلوار بعثت در دماوند با توجه به حجم عملیات در سه فاز انجام شده که فاز نخست آن در سال های گذشته به طول یک کیلومتر به اتمام رسید.
وی با بیان اینکه فاز دوم از عملیات عمرانی در باند شمالی بلوار بعثت به طول دو و نیم کیلومتر، با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال به مرحله بهره برداری رسیده، توضیح داد: در این مرحله حدود یک هزار متر جدولگذاری، ۵۰۰ متر نهرکشی و ۱۰ هزار مترمربع راه سازی (زیرسازی آسفالت) انجام شده است و فاز پایانی این پروژه عمرانی نیز به زودی به اتمام می رسد.
صفری در ارتباط با پروژه بوستان خانواده گفت: فاز نخست این بوستان با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال احداث شد و فاز دوم این پروژه هم که شامل توسعه فضاهای ورزشی، (زمین چمن مصنوعی، زمین اسکیت، والیبال و …) است، با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال اجرا و آماده شده است.
وی در ادامه توضیح داد: هم اکنون در شهر دماوند بیش از ۲۰ پروژه عمرانی کوچک و بزرگ با اعتباری بالغ بر حدود ۵۰۰ میلیارد ریال توسط شهرداری این شهر در حال اجرا و آماده سازی است./ايرنا

دیدگاه کاربران