عضویت در خبرنامه الکترونیک
فرماندار شهرستان بویراحمد :

افتتاح ۱۸ پروژه برق‌رسانی بویراحمد در هفته دولت

کد خبر: 75794
تاریخ انتشار: ۰۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۹:۱۰ ق.ظ

فرماندار بویراحمد از افتتاح ۱۸ پروژه برق‌رسانی بویراحمد در هفته دولت خبر داد.

به گزارش نداي مردم، سید محمدکاظم نظری با تبریک هفته دولت به دولتمردان اظهار کرد: در هفته دولت ۶۰ پروژه عمرانی و اقتصادی در شهرستان بویراحمد افتتاح می‌شود.

فرماندار شهرستان بویراحمد در ادامه از افتتاح ۴۴ پروژه عمرانی، ۱۴ پروژه اقتصادی و کلنگ‌زنی دو پروژه عمرانی در هفته دولت خبر داد و گفت: عمده پروژه‌های افتتاحی و کلنگ‌زنی در هفته دولت در بخش‌های راه، امور شهری، صنعت و معدن، برق و منابع طبیعی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

وی تعداد پروژه‌های برق‌رسانی در هفته دولت را ۱۸ پروژه عنوان کرد و گفت: اصلاح و بهسازی روستای گردوه، توسعه و احداث روستاهای دمه علیا و بره روز، توسعه و احداث دمه سفلی و شورکش، اصلاح و بهینه‌سازی موردراز علیاء و توسعه و احداث روستای خلف‌آباد از پروژه‌های افتتاحی شرکت برق شهرستان در هفته دولت است.

نظری اصلاح و بهینه‌سازی موردراز علیاء۲، توسعه و احداث خیابان استاندارد، اصلاح و بهینه‌سازی بنسنجان، اصلاح و بهینه‌سازی فاز ۲ آبشار، توسعه و احداث دلی مهتاب و توسعه و احداث میانچنار را از دیگر پروژه‌های افتتاحی در هفته دولت عنوان کرد.

مسؤول ارشد اجرایی بویراحمد با تاکید بر اینکه چند پروژه به نمایندگی از ۱۸ پروژه افتتاح می‌شود، گفت: اصلاح و بهینه‌سازی جاده آبشار، توسعه و احداث کول ارزان، اصلاح و بهینه‌سازی جاده آبشار، توسعه و احداث روستای سیب مدان و اصلاح و بهینه‌سازی سیوکی جلیل از دیگر پروژه‌های افتتاحی شهرستان در هفته دولت است./فارس

دیدگاه کاربران