عضویت در خبرنامه الکترونیک
فرماندار چالوس

بهره‌برداری از رینگ دو شهری چالوس تا بهمن‌ماه سال جاری

کد خبر: 75808
تاریخ انتشار: ۰۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۹:۳۲ ق.ظ

فرماندار چالوس با بیان اینکه بازگشایی اولیه رینگ دو به سمت پل آب‌نما انجام شده است، گفت: زیرسازی و آسفالت این مسیر تا دهه فجر امسال آماده بهره‌برداری می‌شود.

به گزارش نداي مردم، محمدناصر زندی روز گذشته در آیین بهره‌برداری از ساختمان شماره دو آتش‌نشانی چالوس با گرامیداشت هفته دولت، اظهار کرد: در هفته دولت امسال پروژه‌های مهم و زیربنایی چالوس مانند رینگ یک شهری در حالی به بهره‌برداری رسیده است که شهرداری و شورای شهر سال‌ها برای انجام آن تلاش کردند.

وی افزود: این رینگ با اتصال قسمت شمالی شهر به ‌سمت انتقال خون و بازار روز، به روان شدن ترافیک در داخل شهر چالوس کمک زیادی می‌کند.

فرماندار چالوس با تأکید بر لزوم حل مشکل ترافیکی چالوس با انجام پروژه‌های مشابه، تصریح کرد: بازگشایی اولیه رینگ دو به سمت پل آب‌نما انجام شده است و زیرسازی و آسفالت آن تا دهه فجر امسال آماده بهره‌برداری می‌شود.

زندی با اشاره به اجرای پروژه پل توسط پیمانکاران بومی، یادآور شد: پیمانکار این پروژه با تحویل به موقع آن به وعده خود عمل کرده است، البته این کار از سیاست‌های شورای شهر و شهرداری بوده، سبب افزایش اعتماد به جوانان شهر است و بهتر است در تمامی پروژه‌های شهرستان این سیاست اجرا شود.

رئیس شورای ترافیک شهرستان چالوس در پایان گفت: احداث پروژه‌هایی مانند پل سردآبرود، تونل شهری و رینگ های یک و دو تنها با همکاری همه مدیران اجرایی انجام می‌شود و با ادامه این روال، می‌توان از تمام ظرفیت‌ها در توسعه کارها استفاده کرد.

دیدگاه کاربران