عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار آستانه اشرفیه :

بهره برداری از ۱۰ پروژه عمران شهری در آستانه اشرفیه

کد خبر: 75825
تاریخ انتشار: ۰۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۱ ق.ظ

، آئین افتتاح همزمان این پروژه ها از سوی شهرداری و شورای شهر آستانه اشرفیه در منطقه خیابان ابوذر این شهر برگزار شد.

به گزارش نداي مردم، شهردار آستانه اشرفیه در این آئین ضمن گرامیداشت فرارسیدن هفته دولت اظهار داشت: عملیات اجرای این طرحها از دیماه سال گذشته آغاز و در هفته دولت امسال به بهره برداری رسیده اند.
عبدالرضا سلیمانی تصریح کرد: آسفالت و لکه گیری معابر و کوچه ها با مساحت بیش از ۴۸ هزار مترمربع ، تعریض و بهسازی خیابان امام خمینی (ره) ، احداث بوستان جوان در خیابان ابوذر، بازگشایی خیابان اهل بیت (ع) و تقاطع خیابان شهید خوشحال، لوله گذاری ،جمع آوری و هدایت آبهای سطحی بطول ۷۰۰ متر، رنگ آمیزی جداول و میادین سطح شهر با مساحت بیش از هفت هزار و ۵۰۰ متر طول، احداث سه حوضچه در پارک ساحلی از جمله پروزه هایی است که به مناسبت هفته دولت در این شهر به بهره برداری رسیده است.
وی افزود: احداث خانه روستایی به همراه فضاسازی اطراف آن در محل پارک ساحلی ، اجرای جدول گذاری (بطول چهار هزار و ۸۰۰ متر) و فرش موزائیک ( به مساحت دو هزار و ۵۰۰ مترمربع) در معابر سطح شهر ، ، بتن ریزی معابر و کوچه های سطح شهر با مساحت بیش از هشت هزار و ۵۰۰ مترمربع نیز از دیگر پروزه هایی است که به مناسبت هفته دولت در این شهر به افتتاح رسیده است.
وی با بیان اینکه در طول این مدت همچنین کاشت بیش از سه هزار اصله نهال و انواع گلهای زینتی در سطح معابر شهر آستانه اشرفیه به انجام رسیده افزود: کاشت این میزان نهال از سوی شهرداری با هدف بهسازی ،اصلاح و احیای فضای سبز در این شهر صورت گرفته است.
سلیمانی در ادامه با بیان اینکه اجرای این طرحها در راستای زیباسازی شهر و ارائه خدمات مطلوبتر به مردم صورت گرفته است افزود: اجرای طرحهای هفته دولت شهرداری آستانه اشرفیه ۱۰۰ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال ، از محل اعتبارات داخلی هزینه در برداشته است.
به گزارش خبرنگار ایرنا در آئین بهره برداری از پروزه های عمران شهری آستانه اشرفیه فرماندار، بخشدار ، اعضاء شورای اسلامی و جمعی از مسئولان ادارات و نهادها و همچنین جمعی از شهروندان این شهر حضور داشتند.
آستانه اشرفیه در شرق استان گیلان قرار دارد.

دیدگاه کاربران