عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار انزلی:

اجرای ۸۱ پروژه شهری با ۱۹۰ میلیارد ریال اعتبار توسط شهرداری انزلی

کد خبر: 75827
تاریخ انتشار: ۰۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۱ ق.ظ

شهردار انزلی از اجرای ۸۱ پروژه شهری با اعتبار ۱۹۰ میلیارد ریال در طول یکسال از هفته دولت گذشته تا به امروز خبر داد.

به گزارش نداي مردم، رضا پورشعبان روز پنجشنبه در آیین افتتاح ساختمان اداری جدید اظهار کرد : ۳۹ هزار پرونده املاک انزلی تبدیل و تجمیع شد و در قالب یک پوشه در آمد و بیش از ۲۰ هزار پرونده اسکن شده و ما درتلاشیم که هیچ ارباب رجوع حضوری نداشته باشیم .
وی جلب رضایت ارباب رجوع و ایجاد ساختاری چابک و پاسخگو را از اهداف شهرداری عنوان و خاطرنشان کرد: رضایتمندی شهروندان برای ما اصل است.
وی با اشاره به این که ساختار شهرداری انزلی با سابقه ۱۰۰ ساله بروز نشده بود افزود: در جدول جدید سازمانی ۱۷۵ پست تخصصی وجود دارد که درصورت تصویب می توانیم با جذب نیروهای جدید در پوشش خدمات شهرداری تلاش بیشتری داشته باشیم.
پورشعبان در خصوص مشخصات ساختمان جدید شهرداری انزلی گفت : این ساختمان در مساحت هزار و ۲۰۰ مترو اعتباری بالغ بر ۱۱میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
وی اظهار کرد : سیستم شهرسازی به صورت کاملا مدرن دراین مجموعه انجام شده و ۱۰ باجه مراجعه کننده دارد .
وی افزود: مقرر شده که بخشی از واحد هایی که مراجعه کننده بیشتری دارد مثل بایگانی ، نوسازی ساختمان و واحد درامد شهرداری به این ساختمان انتقال یابد.
شهرداری انزلی از جمله اولین شهرداری های ایجاد شده در کشور است.
بودجه امسال شهرداری انزلی ۵۳۳ میلیارد و ۲۴۵ میلیون ریال است که قرار است ۶۲ درصد از این بودجه صرف پروژه های عمرانی و ۳۸درصد صرف هزینه های جاری شود.
در بودجه امسال ۲۲ پروژه نیمه تمام، ۹۸ پروژه جدید و ۲۵ پروژه مستمر لحاظ شده است.
شهر انزلی در کرانه جنوبی دریای خزر و غرب گیلان از مراکز مهم تجاری بندری و گردشگری شمال کشور است./ايرنا

دیدگاه کاربران