عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه یک:

ساماندهی محلات محروم با محوریت مساجد شمال تهران

کد خبر: 75856
تاریخ انتشار: ۰۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۲:۰۲ ب.ظ

با تمرکز و محوریت مساجد در جهت توسعه مشارکت های مردمی و ارایه خدمات به نیازمندان، محلات محروم شمال تهران ساماندهی می شوند.

به گزارش نداي مردم، مهندس فخرالدین سلیمانی شهردار منطقه یک در جلسه با مدیران ستادی واجتماعی نواحی دهگانه معاونت امور اجتماعی و فرهنگی ضمن بیان خبر فوق اظهار داشت: منطقه یک دارای پتانسیل های اجتماعی و فرهنگی بسیاری است که باید شناسایی و از آنها در مسیر رفع محرومیت ها از محلات در قالب طرح های عملیاتی استفاده نمود.
وی گفت: مشارکتهای مردمی در حوزه فعالیت های اجتماعی بسیار مهم است و در بحث مسجد محوری تمرکز بیش از پیش به مساجد و انجام فعالیت ها در مساجد به عنوان یک پایگاه مردمی باید تقویت شود.
مهندس سلیمانی با تأکید بر اجرای طرح های عملیاتی تصریح کرد: این طرح ها با رویکرد جلب خیرین و کمک های مردمی و افزایش مشارکت شهروندان در حال برنامه ریزی و اجرا ست.
وی تصریح کرد: منطقه یک دارای ۱۰۵ مسجد است که تعدادی در حال ساخت و برخی در حال بازسازی و مرمت است و شهرداری منطقه یک این آمادگی را دارد که هر گونه نیاز به ساماندهی که در اطراف مساجد از طرف نماز گزاران مشاهده و اطلاع داده می شود را پی گیری و به انجام برساند.

دیدگاه کاربران