عضویت در خبرنامه الکترونیک
فرماندار شهرستان شمیرانات

۶۰۰ میلیارد ریال صرف گازرسانی به مناطق شهری و روستایی شمیرانات شده است

کد خبر: 75871
تاریخ انتشار: ۰۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۳:۱۳ ب.ظ

فرماندار شهرستان شمیرانات گفت: ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار از ابتدای فعالیت دولت یازدهم تاکنون برای گازرسانی به مناطق شهری و روستایی این شهرستان هزینه شده است.

به گزارش نداي مردم، عزت الله خانمحمدی روز شنبه در همایش گرامیداشت هفته دولت که با حضور گسترده مرد و مسئولان در دانشگاه مرکزی پیام نور شمیرانات برگزار شد افزود: برهمین اساس تمامی روستاههای شهرستان شمیرانات تا پایان سال ۹۶ تحت پوشش شبکه گاز خانگی قرار می گیرند.
وی در خصوص اقدامات انجام شده برای رشد و توسعه این شهرستان نیز اظهار کرد: اقدامات بسیار موثری برای شناسایی و بکارگیری ظرفیت های شهرستان در حوزه های کشاورزی، صنعتی، گردشگری و فرهنگی انجام شده است.
فرماندار شمیرانات در ادامه با اشاره به اقدامات موثر و قابل توجه دولت تدبیر و امید در حوزه های مختلف کشور گفت: حفظ و افزایش میزان اعتماد مردم به نظام جمهوری اسلامی از جمله دستاوردهای مهم و ارزشمند دولت یازدهم است.دولت تدبیر و امید توانست با اقدامات موثر خود در حوزه های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی به ویژه سیاست خارجی، ثبات و آرامش را در کشور برقرار کند.
وی تاکید کرد: حفظ اعتماد مردم به نظام که همواره مورد تاکید امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده، از جمله سیاست ها و رویکردهای محوری دولت یازدهم است.
خانمحمدی با اشاره به شرایط کشور در زمان آغاز بکار دولت تدبیر و امید اظهار کرد: دولت یازدهم در شرایط رکود اقتصادی و تورم بالا، تحریم ها و فشارهای سیاسی ناشی از قطعنامه های سازمان ملل کار خود را آغاز کرد و در سه سال گذشته موفق شده ضمن حل موضوع هسته ای، تورم را به خوبی مهار و رشد اقتصادی کشور را به شکل چشمگیری افزایش دهد.
فرماندار شمیرانات افزود: از سوی دیگر دولت یازدهم با انبوهی از بدهی های برجای مانده از دولت قبل کار خود را آغاز کرد که امروز بخش قابل توجهی از این دیون پرداخت شده است.
خانمحمدی با تاکید بر اینکه دولت یازدهم در موضوع هسته ای نیز با منطق گفتمان زمینه توافق و اجرای برجام را فراهم کرد اظهار کرد: دولت در سایه رهنمودهای رهبری و حمایت مردم به خوبی از حقوق مسلم ملت در زمینه دستیابی به انرژی صلح آمیز هسته ای دفاع کرد.
وی واگذاری ۴۲۰ هزار واحد مسکن مهر، ذخیره ۱۴میلیون تن گندم برای دو سال کشور، افزایش ۲۷ درصدی صادرات غیر نفتی، کاهش واردات بی رویه، تولید ۷۶هزار تن گوشت مرغ، افزایش ۱۸۱ درصدی اجرای آبیاری تحت فشار، احداث دو هزار و ۷۰۰ کیلومتر زیرساخت جاده ای را از جمله دستاوردهای دولت یازدهم عنوان کرد.
به گزارش ایرنا، دراین همایش از خانواده شهید مدافع حرم رضا فرزانه و شهید یوسف پناهیان آریایی تقدیر شد./ايرنا

دیدگاه کاربران