عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه 8 :

پیشرفت ۹۵ درصدی فاز دوم پایانه علم و صنعت

کد خبر: 75886
تاریخ انتشار: ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۸:۵۳ ق.ظ

پروژه عمرانی پایانه علم و صنعت به عنوان مهم ترین عملیات عمرانی در حوزه توسعه حمل و نقل و عمومی در شرق تهران و فعالیت شاخص شهرداری منطقه ۸ محسوب می شود.

به گزارش نداي مردم، بهمن نوری گفت: پروژه عمرانی پایانه علم و صنعت در محله دردشت یکی از مهم ترین فعالیت های عمرانی در حوزه توسعه حمل و نقل و عمومی در شرق تهران محسوب می شود که اکنون با ۵ هزار متر مربع مساحت در وضعیت ساخت و نصب پوشش پایانه و اصلاح هندسی در حال انجام است.

شهردار منطقه ۸ در ادامه افزود: این پروژه در حال حاضر با سرعت قابل قبول و پیشرفت فیزیکی۹۵ درصد در حال آماده سازی است که براساس زمانبندی مدیریت شهری طبق استاندارد در زمان تعیین شده تا نیمه اول مهرماه سال جاری به بهره برداری می رسد که با راه اندازی آن سرعت خدمات در حوزه حمل و نقل عمومی منطقه افزایش یافته و به استاندارد های مدیریت شهری نزدیک می شویم.

وی اضافه کرد: با توجه به این که پروژه عمرانی پایانه علم و صنعت در مرکز منطقه واقع شده است با تکمیل این پروژه عمرانی در حوزه توسعه حمل و نقل و عمومی ما دیگر نه تنها شاهد کمبود فضای ایستگاهی نخواهیم بود بلکه درصد قابل توجهی از نیازهای شهروندان در حوزه حمل و نقل این منطقه رفع می شود./ميزان

دیدگاه کاربران