عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی :

بهره برداری از ۱۳ طرح هادی روستایی در خراسان رضوی

کد خبر: 75894
تاریخ انتشار: ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۹:۴۵ ق.ظ

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی گفت: همزمان با هفته دولت ۱۳ طرح هادی در روستاهای مختلف این استان به بهره برداری رسید.

به گزارش نداي مردم، سید رضا موسوی نیا افزود: این طرحها در روستاهای آهنگ، تیمنک سفلی، یادگار سفلی، شهدآباد، چهاربرجی، تپه میراحمد، نوق، حاجی آباد، شهرک امام، شهرک شهید بهشتی، رباط جز، سید آباد و رباط میاندشت از توابع شهرستان های تربت جام، بجستان، تایباد، سرخس، گناباد، باخرز، خوشاب و تربت حیدریه اجرا شده است.
وی اظهار کرد: با بهره برداری از این طرحها ۱۶ هزار و ۳۲۵ نفر در قالب چهار هزار و ۷۴۴ خانوار روستایی از مزایای آنها شامل آسفالت معابر، زیباسازی شهری و برخی طرحهای عمرانی عمومی بهره مند شدند.
وی گفت: اجرای طرح های مزبور در سالهای ۹۰ و ۹۵ آغاز و برای بهره برداری از آنها ۵۰ میلیارد و ۷۵۱ میلیون ریال از محل اعتبارات ملی و استانی هزینه شده است.
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی درباره وضعیت اجرای طرح هادی در روستاهای این استان گفت: تمام دو هزار و ۵۴۲ روستای بیش از ۲۰ خانوار استان دارای طرح هادی هستند اما تاکنون ۳۰ درصد طرحهای هادی در این روستاها به اجرا درآمده است.
وی افزود: تاکنون طرح هادی در ۶۰۰ روستای مزبور اجرا شده و در ۱۹۰ روستای دیگر در دست اجراست./ايرنا

دیدگاه کاربران