عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه :

۲۰ پروژه توزیع برق در استان کرمانشاه افتتاح شد

کد خبر: 75900
تاریخ انتشار: ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۶ ق.ظ

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه گفت: همزمان با هفته دولت ۲۰ پروژه توزیع برق در استان کرمانشاه افتتاح شد.

به گزارش نداي مردم، عیلمراد مرادی مجد اظهار داشت: به مناسب هفته دولت ۲۰ پروژه توزیع برق در استان کرمانشاه افتتاح شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با اشاره به اینکه برای افتتاح این ۲۰ پروژه مبلغی بالغ بر ۴۵ میلیارد ریال اختصاص یافته است، گفت: طرح‌های افتتاح شده در هفته دولت در پنج محور برق‌رسانی به مناطق شهری و روستایی، اصلاح و بهینه‌سازی شبکه‌های برق، توسعه و احداث، تامین روشنایی معابر در مناطق شهری و روستایی و برق رسانی به مشترکین اختصاصی است.
مرادی‌مجد با بیان اینکه در حوزه توسعه و ساخت هشت پروژه، روشنایی معابر سه پروژه، اصلاح و بهینه شبکه دو پروژه و برق‌رسانی به هفت روستای بدون برق به بهره‌برداری خواهد رسید، عنوان کرد: بهره‌برداری از این پروژه‌ها تقش مؤثری در پایداری شبکه و توسعه خدمات‌رسانی به مشترکان برق دارد.
وی از اضافه شدن ۲۵ کیلومتر شبکه فشار متوسط، سه کیلومتر شبکه فشار ضعیف و ۵۲۰۰ مشترک جدید به مشترکان شرکت در طول چهار ماه گذشته خبر داد و اظهار کرد: اکنون تعداد مشترکان شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه به بیش از ۷۱۵ هزار مشترک رسیده است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه استفاده از شیوه‌های جدید مدیریت شبکه برق برای استمرار انرژی الکتریکی، افزایش قابلیت اطمینان شبکه، اصلاح الگوی مصرف مشترکین و ارائه خدمات الکترونیکی به مشترکین از برنامه‌های مهم شرکت در سال جاری دانست و گفت: هدف ما از اجرای این پروژه‌ها رضایتمندی بیش از پیش مشترکان برق در استان کرمانشاه است.

وی با بیان اینکه در این هفته نیز عملیات اجرایی ۹ پروژه دیگر در بخش‌های برق‌رسانی به روستاهای بدون برق و توسعه انجام خواهد شد، بیان کرد: برای ساخت این پروژه‌ها نیز اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال در نظر گرفته شده است./تابناك

دیدگاه کاربران