عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئيس پليس راهور استان لرستان :

تردد کاميون ها در معابر شهري و مشکلات عديده ترافيک

کد خبر: 75904
تاریخ انتشار: ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۲ ق.ظ

رئيس پليس راهور استان ، گفت : تردد کاميون ها در معابر شهري باعث بروز مشکلات عديده در امر ترافيک مي شود .

به گزارش نداي مردم، سرهنگ مرادي گفت : رعايت قوانين و مقررات راهنمايي و رانندگي از سوي رانندگان وسايل نقليه ، امري بديهي و اجتناب ناپذير است و همگي براي حفظ نظم بايد خود را با اين قوانين وفق دهند حتي اگر اين قوانين ناقض منافع شخصي ما باشد .

وي با بيان اين كه يکي از اين قوانين و مقررات كه عدم رعايت آن از سوي شهروندان دغدغه پليس راهور لرستان شده است ، ورود يا حضور کاميون ها و تريلرها در معابر شهري است که متاسفانه عليرغم نصب تابلو کاميون ممنوع در ورودي هاي شهرستان ها ، کماکان در ساعات پاياني شب و به دور از چشم پليس شاهد حضور اين خودروهاي غول پيکر در معابر شهري هستيم .

رئيس پليس راهور لرستان افزود : خيلي از اين رانندگان متخلف به دليل مراجعه به منزل و استراحت مبادرت به تخلف و ورود به شهر مي کنند و اغلب در حاشيه و يا بلوارهاي اصلي شهر توقف كرده و باعث ايجاد مزاحمت و نارضايتي ساکنين محل مي شوند .

مرادي تصريح كرد : اين رانندگان متخلف ، از اين مهم غافل هستند که حضور يک کاميون در يک معبر ، باعث انسداد مسير و امکان برخورد و تصادف در اين معبر را دو چندان مي کند ، ضمن اين كه توقف اين خودروها باعث ايجاد خسارت به آسفالت و زيرساخت هاي شهري مي شود .

وي در توصيه به رانندگان کاميون و تريلرها گفت : رانندگان وسايل نقليه جهت پارک خودرو در محلي امن از امکانات ايجاد شده در پايانه استان واقع در کمربندي استفاده و جهت اياب و ذهاب به منزل از تاکسي سرويس مستقر در پايانه استفاده نمايند ./آريا

دیدگاه کاربران