عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری لرستان:

بدهکارترین اداره به آب و فاضلاب لرستان آموزش و پرورش است

کد خبر: 75908
تاریخ انتشار: ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۵ ق.ظ

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری لرستان گفت: بدهکارترین اداره به آب و فاضلاب لرستان آموزش و پرورش است.

به گزارش نداي مردم، حمیدرضا کرموند با بیان اینکه آب شرب هیچ‌کدام از شهرهای لرستان از سدها تامین نمی‌شود، اظهار داشت: سال گذشته خسارات زیادی در بحث زیرساخت‌های آب شرب شهرهای لرستان وارد شد.

وی با بیان اینکه آب شرب شهرهای استان لرستان از سلامت کامل برخوردار هستند، عنوان کرد: ما با افت فشار آب زیرزمینی در شهرستان کوهدشت مواجه هستیم و به راحتی نمی‌توانیم آب این شهرستان را تامین کنیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان با بیان اینکه شهرستان‌های ما باید به آب شرب پایدار وصل شوند تا در آینده با مشکل کمبود آب روبرو نشویم، تصریح کرد: سال گذشته و امسال در شهرستان کوهدشت ۱۰ حلقه چاه به دلیل افت آب‌های زیرزمینی از مدار خارج و ۱۰ تا دیگر جایگزین آن شده است.

وی با تاکید بر اینکه علاوه بر این یک حلقه چاه در چالانچولان و یک حلقه در سپیددشت از مدار خارج شده است، تصریح کرد: تا آخر هفته جاری به صورت آزمایشی و محدود آب کاکارضا به شهر خرم‌آباد وصل می‌شود.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: این شرکت ۳۳ میلیارد تومان از مشترکان طلب دارد که هشت میلیارد تومان آن مربوط به ادارات دولتی است و آموزش و پرورش لرستان بدهکارترین اداره به آب و فاضلاب شهری است.

وی تعداد مشترکان آب را ۳۷۰ هزار و فاضلاب را ۱۷۰ هزار مشترک در لرستان عنوان کرد و گفت: انشعاب مددجویان بهزیستی و کمیته امداد یک بار به صورت رایگان است./فارس

دیدگاه کاربران