عضویت در خبرنامه الکترونیک
رییس کمیته حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران :

تکمیل پروژه های نیمه تمام باید در اولویت برنامه ها باشد

کد خبر: 75976
تاریخ انتشار: ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵ ق.ظ

رییس کمیته حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران، گفت : برخی پروژه های نیمه تمام چهره نازیبایی در شهر در پیشگاه مردم ترسیم کرده که شایسته مدیریت شهری نیست.

به گزارش نداي مردم، محسن سرخو در دویست و هشتاد و ششمین جلسه شورای اسلامی شهرتهران در تذکری تکمیل پروژه های نیمه تمام در سطح شهر را خواستار شد .

رئیس کمیته حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهرتهران، گفت : با توجه به اهمیت برخی از این پروژه ها و نقشی که ایفا می کنند باید تخصیص بودجه در پروژه های نیمه تمام در مناطق شهرداری در اولویت قرار گیرد .

سرخو افزود : در بازدیدی که از منطقه ۱۵ داشتم در یکی از خروجی های این بزرگراه به خیابان خاوران پل نیمه تمامی به چشم می خورد که چهره نا زیبایی را در پیشگاه مردم ترسیم کرده است. همچنین پایانه اتوبسرانی این منطقه که سقف ان نیمه کاره رها شده و این قبیل صحنه ها زیبنده مدیریت شهری نیست . از اینرو باید هر چه سریعتر نسبت به تکمیل این پروژه ها با توجه به اهمیتی که برای ساکنان منطقه دارد اقدام شود .

سرخو در بحش دیگری از سخنان خود با اشاره به حواشی اخیر گفت : بنده پیشنهادی دو سال پیش مطرح کردم که تعاونی مسکن در شورا شکل گیرد و اعضای شورا هم عضو این تعاونی مسکن بشوند و مانند مجلس عمل شود که اگر هیات رییسه به این موضوع وقعی می نهاد شاید این مشکلات پیش نمی آمد البته من به درستی و یا نا درستی این حواشی نمی پردازم ولی اینگونه که اگر می خواهند واحدی دریافت کنند همه از طریق تعاونی باشد و اگر هیات رئیسه محترم کمک کرده بود شاهد این صحبتها و بحث هانبودیم.

وی همچنین با اشاره به بد اخلاقی های سایت ها و رسانه ها گفت : افرادی در سایه قرار می گیرند و با بزدلی پشت این سایت ها سخنانی را می گویند که حقیقت ندارد . بنده اعتقاد به حتک ابروی هیچ کسی ندارم و اگر کسی هم تخطی کرده باشد باید مراجع قضایی ورود کنند اما این بد اخلاقی ها همواره بوده و حتی در مورد خود من هم اتفاق افتاده است./معماري نيوز

دیدگاه کاربران