عضویت در خبرنامه الکترونیک
عضو شورای اسلامی شهر تهران :

وظیفه ما در وهله اول دفاع از حیثیت عمومی شورا است

کد خبر: 75979
تاریخ انتشار: ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۹ ق.ظ

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: دفاع از حیثیت عمومی اعضا و دفاع از حق نمایندگی اولین وظیفه ما است.

به گزارش نداي مردم، احمد مسجد جامعی در دویست و هشتاد و ششمین جلسه شورا با اشاره به موضعات چند روز اخیر، گفت :ما که نمی توانیم رسانه ها را نظارت و کنترل کنیم و این اصولا فراتر از اختیارات ما است اما می توانیم از حیثیت شورا دفاع کنیم و به نظرم یکی از مهمترین وظایف هیات رئیسه شورا دفاع از حیثیت شورا و تمام اعضای آن است.

وی ادامه داد : قطعا بر ساحت سلامت خانم آباد گردی نمی نشیند اما وقتی یک نمانیده به واسطه استفاده از حق نمایندگی خویش مورد شکایت قرار می گیرد و یا به خانواده وی اهانت می شود آنجا است که باید خطر را احساس کرد .

مسجد جامعی افزود: عضو شورا به واسطه اینکه گفته در میدان فردوسی چرا بانک شهر زده اید شکایت می شود و یا عضوی دیگر موضوعوی را مطرح می کند و خانواده وی مورد اهانت واقع می شوند دقیقا وظیفه ما این است در این جا از حیثیت عمومی اعضای شورا دفاع کنیم .

در ادامه این جلسه احمد حکیمی پور نیز، گفت : مردم به دنبال شفافیت هستند و اینکه اگر موضوعی را مطرح می کنیم تنها برای شفاف سازی است.

وی ادامه داد : ما انتظار داریم رییس بداند چه جریانی دارد اتفاق می افتد ، بر فرض مثال این که شهردار در برخی موارد اختیار دارد و می خواهد ۱۰۰ درصد تخفیف بدهد آیا این موضوع نباید با اطلاع شورا باشد ./معماري نيوز

دیدگاه کاربران