عضویت در خبرنامه الکترونیک
نوزدهمین ویژه برنامه ضیافت آسمان برگزار شد

بازیگران دردسرهای عظیم میهمان ضیافت آسمان

کد خبر: 76
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۸ ب.ظ

نوزدهمین ویژه برنامه ضیافت آسمان بر بام تهران شب گذشته با حضور مریم سعادت و محمدعلی مطلبی بازیگران سریال مناسبتی «دردسرهای عظیم 2» در ایستگاه شماره یک توچال برگزار شد.

به گزارش ندای مردم، ویژه برنامه «ضیافت آسمان بر بام تهران» که از نخستین روزهای ماه مبارک رمضان با هدف استفاده فرهنگی هنری از یکی از تفرجگاه‌های شناخته شده پایتخت کار خود را آغاز کرد؛ نوزدهمین شب خود را پشت سر گذاشت.

ایستگاه شماره یک توچال نوزده روز است که فضایی متفاوت را تجربه می‌کند. بیش از 50 غرفه فرهنگی و هنری آماده‌اند تا از مخاطبان خود پذیرایی کنند. غرفه‌هایی که دقایقی پیش از اذان مغرب پر از جمعیت‌اند؛ به ویژه آن‌هایی که با ماه مهر و بخشش همخوانی بیشتری دارند. از غرفه «دست‌های مهربان» که این امکان را برای مخاطبان فراهم می‌کند تا کودکی را به سرپرستی بپذیرند تا غرفه‌ای به نام «بخشش» که در آن باید تمام کسانی که در حقت ظلمی کرده‌اند را ببخشی. با نزدیک شدن به اذان بسته‌های افطاری ساده در میان مردم تقسیم می‌شود و مخاطبان کم کم به سمت جایگاه ویژه برای آغاز بخش صحنه «ضیافت آسمان» می‌روند.

این ویژه برنامه که با اجرای سیدجواد هاشمی و ابوالفضل آقاخانی هر شب میزبان علاقه‌مندان است در نخستین بخش خود چون همیشه میزبان حجت‌الاسلام والمسلمین سرلک بود. سرلک از پایان ماه شریف رمضان گفت و از راهکارهایی برای حفظ معنویت این ماه روشن؛

بخش دوم برنامه به دلیل همزمان شدن با پخش آن از شبکه سه سیما و برنامه ماه سپید با اندکی تاخیر آغاز شد. در این بخش سیدجواد هاشمی میزبان دو تن از بازیگران سریال ویژه ماه رمضان شبکه سه «دردسرهای عظیم 2» بود. مریم سعادت بازیگر پر سابقه کشورمان و محمد مهدی مطلبی بازیگر نوجوان که اولین تجربیات خود را در حوزه بازیگری در کنار مریم سعادت تجربه می‌کند. سعادت و مطلبی از خاطرات کار مشترکشان و از سختی‌های انجام یک کار مناسبتی گفتند.

ضیافت آسمان بر بام تهران تا جمعه 26 تیر ماه در ایستگاه شماره یک توچال (بام تهران) برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان برای شرکت در این ویژه برنامه می‌توانند به نشانی اینترنتی فرهنگسرای بام تهران مراجعه کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 96659665 تماس بگیرید.

دیدگاه کاربران