عضویت در خبرنامه الکترونیک
نایب رییس کمیسیون شورای اسلامی شهر تهران،

روند کار سایت ها و کانال های خبری نگران کننده است/ اگر نظارت بر فضای مجازی نباشد دو جناح سیاسی کشور آسیب می بینند

کد خبر: 76004
تاریخ انتشار: ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۹ ب.ظ

نایب رییس کمیسیون شورای اسلامی شهر تهران، گفت : عدم نظارت بر فضای مجازی و کار سایت ها موجب ضربه دیدن دو جریان سیاسی کشور خواهد شد .

به گزارش نداي مردم، محمد مهدی تندگویان در دویست و هشتاد و ششمین جلسه شورا، گفت : تذکر ابتدایی من مربوط به خانه های شهدا است که تبدیل به موزه می شود . در حال حاضر در هفته دولت قرار داریم که به واسطه شهادت شهید رجایی این هفته نام گذاری شده اما همین خانه شهید رجایی در بدترین وضع نگهداری می شود و حتی مورد سرقت هم واقع شده است.

وی افزود: اگر از این خانه ها به عنوان تبلیغ راه شهدا استفاده می کنیم و آن را تبدیل به موزه می کنیم باید در وضع مناسب تری نگهداری شود .

تندگویان در ادامه یاد آور شد : تذکر دوم من مربوط به فعالیت های شبکه های مجازی است. چند هفته پیش نسبت به فعالیت های این سایت ها در فضای مجازی هشدار دادم و خیلی واضح بگویم اگر این شبکه ها را جمع نکنیم آنها ما را جمع می کنند .

نایب رییس کمیسیون شهر سازی و معماری افزود :متاسفانه نظارت درستی بر فعالیت های شبکه ها و سایت های مجازی نیست و عدم اخلاق مداری موجب صدمه دیدن هر دو جریان سیاسی خواهد شد .

تندگویان تصریح کرد : نگاه ما باید ساماندهی شبکه های مجازی باشد که در غیر اینصورت هر روز شاهد مورد هجوم واقع شدن اعضا خواهیم بود که یکبار هم این موضوع شامل من شده بود .

دیدگاه کاربران