عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شوراهای شهرداری تهران :

ارجاع مطالبات شهری شهرداری به سازمان حسابرسی

کد خبر: 76084
تاریخ انتشار: ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۲ ب.ظ

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شوراهای شهرداری تهران از ارجاع مطالبات شهری شهرداری به سازمان حسابرسی کشور خبر داد و گفت: در این راستا سازمان حسابرسی کشور مطالبات شهری را بررسی می کند و پس از آن مذاکرات بین شهرداری و دولت برا ی نحوه تسویه این طلب ادامه پیدا خواهد کرد.

به گزارش نداي مردم ،ناصر امانی با بیان اینکه دولت حسابرسی مطالبات شهری را موکول به حسابرسی توسط شهرداری کرده است، ادامه داد: ۳ موسسه حسابرسی بیرونی موظف به انجام حسابرسی مطالبات شهرداری شدند این در حالی است که طلب شهرداری از دولت تغییر عمده ای نسبت به قبل نکرده است.

وی با بیان اینکه دولت بررسی مطالبات شهری را موکول به حسابرسی شهرداری کرده است، اظهار کرد: جمع بندی این موسسات که ۱۴ هزار میلیارد تومان بوده است از شهرداری به دولت فرستاده شده است.

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شوراهای شهرداری تهران با اشاره به قطعی شدن نتایج مطالبات شهری در سازمان حسابرسی کشور گفت : پس از قطعی شدن نتایج، ممکن است بخشی از این مطالبات با واگذاری سهام و بخشی با تهاتر به نتیجه برسد.

براساس گزارش تهران سما، امانی با بیان اینکه هنوز اطلاع نداریم سازمان حسابرسی کشور به این موضوع ورود کرده است یا خیر ، خاطر نشان کرد : در حال حاضر منتظر هستیم دولت نتایج را به شهرداری اعلام کند.

دیدگاه کاربران