عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه ١١ شهرداری تهران:

جشنواره شکلک های ترافیکی برگزار می شود

کد خبر: 76106
تاریخ انتشار: ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۲:۰۶ ب.ظ

معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه ١١ شهرداری تهران با مشارکت معاونت های حمل و نقل و ترافیک مناطق٤، ٧،٨،١٢،١٣،٢٢ ،٤ جشنواره شکلک های ترافیکی را برگزار می کند.

به گزارش نداي مردم، سجاد زارع صفت معاون حمل و نقل و ترافیک با بیان این که ۱۴ شهریور زمان برگزاری جشنواره در این منطقه است؛ از علاقمندان دعوت کرد تا کودکان خو را برای شرکت در این جشنواره تشویق نمایند و خود را به شکل های عجیب و خلاقانه ترافیکی در آورند.
زارع صفت با اشاره به این که کودکان و نوجوانانی که بین ۴ تا ۱۴ سال سن دارند می توانند در این جشنواره شرکت کنند؛ افزود :در “جشنواره شکلک های ترافیکی” که با محوریت نقش شکلک های ترافیکی در عبور و مرور دانش آموزان برگزار می شود؛ علاقه مندان می توانند با طراحی و پوشیدن نقاب های ترافیکی، گریم و یا لباس های عجیب و غریب، به موضوع ایمنی عبور و مرور دانش آموزان بپردازند.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۱ خاطر نشان کرد: این جشنواره در ۲ مرحله برگزار خواهد شد وعلاقمندان برای شرکت در آن باید نام نویسی کرده و موضوع خود را انتخاب کنند.
به گفته زارع صفت موضوعات شرکت کنندگان در جشنواره شکلک های ترافیکی باید مرتبط با موضوعات ترافیکی به ویژه ایمنی عبور و مرور دانش آموزان در فصول تحصیل باشد ، ترجیحاً تکراری نباشد، پوشش مناسب رعایت شود و هر فرد تنها در یک موضوع و یا یک شکلک یا گریم می تواند شرکت کند.
وی در خصوص موضوعات شکلک ها گفت : موضوعات مرتبط با رانندگان وسایل نقلیه مختلف و عابران در شرایط مختلف، دوچرخه سوار ، تابلوهای راهنمایی و رانندگی و خط سفید باشند.
بر اساس این گزارش موارد مهم در امتیازدهی؛ نوآوری و خلاقیت در طراحی شکلک، گریم، لباس و وسایل جانبی ، تکراری نبودن ،استفاده از طنز، شعر، موسیقی و… در اجرا، دفاع خوب از طرح ، استفاده از وسایل موجود در منزل به جای خریداری وسایل جدید خواهد بود.
شهروندان ساکن در منطقه ۱۱ برای شرکت در این جشنواره می توانند روز ۱۴شهریور به نشانی خیابان کارگر جنوبی، میدان قزوین، خ قزوین، خ شهید برادران جوادیان ( قلمستان)، مرکز فراموز مراجعه کنند./شهردارانلاين

دیدگاه کاربران