عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون توسعه منابع انساني شهرداري تهران :

افزايش سهم برخورداري کارکنان از مجموعه هاي ورزشي پايتخت

کد خبر: 76114
تاریخ انتشار: ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۲:۱۴ ب.ظ

معاون توسعه منابع انساني شهرداري تهران با حضور در جلسه شوراي مديران سازمان ورزش خبر داد: به زودي ساز و کارهاي بهره مندي هر چه بيشتر کارکنان از مجموعه هاي ورزشي پايتخت اعلام مي شود.

به گزارش نداي مردم، سيد جعفر تشکري هاشمي ضمن بازديد از سازمان ورزش شهرداري تهران، بر توسعه ورزش کارکنان تأکيد کرد و گفت: هر چقدر ورزش و تربيت بدني را در بين همکاران توسعه دهيم، گامي بلندتر به سوي سلامت و سازمان انساني برداشته ايم.
معاون توسعه منابع انساني شهرداري تهران با تاکيد بر اينکه هر چه براي سلامت و ورزش کارکنان تلاش کنيم کم است گفت: در جلسه اي ويژه با همکاران اداره کل رفاه و سازمان ورزش زمينه هاي گسترش بهره مندي کارکنان از امکانات ورزشي شهرداري را بررسي نموده و تسهيلات بهتري را فراهم خواهيم کرد.
وي افزود: توجه به کارکنان از طريق توسعه برنامه هاي ورزشي،موجب شادابي و نشاط کارکنان و تقويت حس تعامل و همکاري هرچه بيشتر خواهد شد.
تشکري هاشمي از کارکنان و همکاران خود در شهرداري تهران خواست با جدي گرفتن ورزش، شادابي، طراوت و سلامت خود و جامعه را تضمين کنند.
محمد رضايي رئيس سازمان ورزش شهرداري تهران نيز گزارش کاملي از فعاليت هاي ورزشي اين سازمان ارائه کرد و گفت: تمامي کشورها توان خود را در بخش ورزش همگاني بالا مي برند، چرا که تأثير وسيع ورزش در توسعه همه جانبه ي کشور را درک کرده اند.
رضايي آماري از مجموعه هاي ورزشي پايتخت ارائه داد و گفت: ۲۲۰۰ بوستان ورزشي، ۴۰۰ مجموعه ورزشي، ۵۶۰ زمين چمن و ۷۶ مجموعه ورزشي ويژه بانوان بخشي از ظرفيت هاي در اختيار اين سازمان است که در طول سال همکاران شهرداري و شهروندان تهراني از آنها بهره مند هستند .
رئيس سازمان ورزش شهرداري تهران همچنين از برگزاري پياده روي هاي خانوادگي مناطق به صورت هفتگي خبر داد و افزود: بر اساس تفاهم نامه معاونت توسعه منابع انساني با سازمان ورزش، فعاليت هاي مشترکي را براي کارکنان و خانواده هاي آنان برنامه ريزي و اجرا مي کنيم که قابل توسعه و گسترش مي باشد.
رضايي آمادگي کامل اين سازمان براي همکاري هاي هرچه بيشتر و توسعه ورزش بين کارکنان شهرداي تهران را اعلام نمود و اظهار اميدواري کرد با افزايش اين خدمات ورزشي رضايت کارکنان از سازمان ورزش بيش از گذشته افزايش يابد.

دیدگاه کاربران