عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران

برگزاری ۱۴۰۰ نشست و کارگاه آموزشی ویژه بانوان مبلغ شهر تهران

کد خبر: 76178
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲ ق.ظ

مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران با اشاره به طرح احیاگران نور گفت: ۱۴۰۰ نشست و کارگاه آموزشی برای بیش از ۷ هزار نفر از بانوان مبلغ در سطح شهر تهران برگزار می شود.

به گزارش نداي مردم، نرگس معدنی پور  از برگزاری نشست و کارگاه های آموزشی برای بانوان مبلغ شهر تهران خبر داد و گفت: تبلیغ دین کار ارزشمندی است و خداوند در قرآن تبلیغ دین را هم جنس با رحمت پیامبر بیان کرده و در امر تبلیغ توجه به شرایط اجتماعی و فرهنگی جامعه همچنین مخاطبان بسیار مهم است.
معدنی پور برگزاری نشست و کارگاه های آموزشی را برای بانوان مبلغ در جامعه بسیار تاثیر گذار دانست و افزود: در میان مبلغان دینی، بانوان مبلغ در ارتباط بیشتری با خانواده ها قرار دارند و تاثیر بسزایی در امر تبلیغ دارند و می توانند نقش موثری در مشاوره در میان خانواده ها داشته باشند.
وی با اشاره به برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه مبلغین، گفت: ۱۴۰۰ نشست و کارگاه آموزشی از ۱۵ تیرماه در سطح مناطق آغاز شده است و تا پایان شهریور ادامه خواهد داشت که حداقل ۷۰۰۰ نفر از بانوان فعال در امر تبلیغ در آنها شرکت خواهند داشت.
به گفته معدنی پور، محورهای کارگاه های آموزشی امسال، مبارزه با فقر و رفع محرومیت در خانواده ها از منظر دین، مدیریت اقتصادی خانواده و جلوگیری از اسراف و تبذیر، نقش دانش اجتماعی مسلمین در توسعه اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، نهادینه سازی اقتصاد مقاومتی در میان زنان و خانواده ها، به شمار می رود./شهردار انلاين

دیدگاه کاربران