عضویت در خبرنامه الکترونیک
فرماندار زنجان :

شورای شهر بر مدار قانون حرکت کند

کد خبر: 76186
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۱:۰۷ ب.ظ

فرماندار زنجان با تاکید شورای شهر بر مدار قانون حرکت کند، گفت: امیدواریم شورای چهارم در سال پایانی فعالیت خود بر مدار قانون به فعالیت خود ادامه دهد.

به گزارش نداي مردم، مجید فرخی قبل از ظهر چهارشنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر زنجان که برای انتخاب رییس و هئیت ریسه جدید شورای شهر زنجان برگزار شد، افزود: شورای چهارم در سال آخر فعالیتش باید اجرای پروژه های مهمی را شروع کند و یابه اتمام برساند و همچنین مشکلات موجود برای اجرای پروژه ها را مرتفع کند.

وی با اشاره به وجود کمیسیون اقتصاد مقاومتی و سرمایه گذاری، لزوم برنامه ریزی برای توسعه فعالیت هایی این کمیسیون و تقویت فعالیت های سرمایه گذاری را در برنامه ها و طرح های شورای شهر زنجان را مورد تاکید قرار داد و افزود: امیدواریم کمیسیون اقتصاد مقاومتی و سرمایه گذاری در همه ادوار شورا پابرجا باشد.

فرماندار زنجان با تاکید بر اینکه تنها راه علاج مشکلات کشور و برون رفت از مشکلات گام برداشتن در مسیر اقتصاد مقاومتی است، ادامه داد: کمیسیون اقتصاد مقاومتی و سرمایه گذاری در پیشبرد برنامه های اثر گذار مدیریت شهری می تواند عملکردی ماندگار داشته باشد.

فرخی افزود: شهر زنجان نیازمند توسعه در بخش های مختلف است و توجه به این امر مهم و اساسی باید به عنوان یک اصل مورد توجه قرار گیرد تا چالش ها و مشکلات عمران شهری در بستر مناسب رفع شود.

وی از اقدامات هئیت رییسه سابق شورای شهر زنجان قدردانی کرد و گفت: تعامل در راستای تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران و پیشبر اهداف توسعه ای باید به عنوان یک اصل مهم در برنامه ها مورد توجه و تاکید باشد تا چالش ها و مشکلات رفع شده و برنامه های توسعه ای در بستر مناسب به پیش برود./مهر

دیدگاه کاربران