عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرعامل ستاد معاینه فنی تهران :

راه اندازی درگاه اطلاع رسانی انتظار در مراکز معاینه فنی

کد خبر: 76189
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۱:۱۱ ب.ظ

مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی با اشاره به تراکم مراجعه در مراکز معاینه فنی گفت: مراکز الغدیر، شکوفه و چمران در حال حاضر ازجمله مراکز کم تراکم معاینه فنی است که شهروندان می توانند به آنها نیز مراجعه کنند .

به گزارش نداي مردم ،سیدنواب حسینی منش  تصریح کرد: نظر به اجرای طرح کاهش از ۱۵شهریور ماه سال جاری، حجم مراجعه خودروها به مراکز معاینه فنی ۱۰۰ درصد افزایش یافته است .
وی با بیان اینکه تراکم ترافیک در برخی مراکز معاینه فنی افزایش یافته است، گفت: از شهروندان تقاضا می شود به همه مراکز اعم از مرکز الغدیر ، شکوفه و چمران نیز مراجعه کنند .
حسینی منش تاکید کرد: به منظور رفاه حال شهروندان ۲ درگاه اطلاع رسانی راه اندازی شده تا شهروندان از مدت زمان انتظار در مراکز معاینه فنی اطلاع یابند .
به گفته حسینی منش شهروندان می توانند از طریق سامانه پیامکی ۲۰۰۰۱۱۲و ارسال عدد ۱ از تراکم در مراکز معاینه فنی و مدت زمان انتظار در مراکز اطلاع یابند و یا با مراجعه به سایت ستاد مرکزی معاینه فنی به نشانی www.inspection.tehran.ir و انتخاب مرکز مورد نظر خود مدت زمان انتظار در مرکز جویا شوند .
مدیر عامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران گفت: اکنون در هر شیفت کاری ماهیانه قابلیت خدمات‌رسانی به ۱۰۰هزار خودرو فراهم است. این در حالی است که با افزایش مراجعات افزایش شیفت‌کاری نیز پیش‌بینی شده است.

دیدگاه کاربران