عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس اتحادیه مسافربری استان تهران

افزایش ۳۰۰ دستگاه خودرو به ناوگان حمل‌ونقل شهری تهران

کد خبر: 77459
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵ - ۸:۴۱ ق.ظ

رئیس اتحادیه مسافربری استان تهران با بیان اینکه ساختار حمل‌ونقل شهری تهران فرسوده است، گفت: ۳۰۰ دستگاه خودرو تا پایان سال جاری به ناوگان حمل‌ونقل شهری تهران اضافه می‌شود.

به گزارش نداي مردم، سیدرضا پورسیف  در مورد وضعت ناوگان حمل‌ونقل عمومی در تهران اظهار داشت: ضعف‌ها و کمبودهای زیادی در بخش حمل‌ونقل شهر تهران وجود دارد.

وی با تأکید بر اینکه قرار بود در ماه‌های گذشته صدها دستگاه خودرو وارد ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهر تهران شود، تصریح کرد: تنها ۵۰۰ دستگاه خودرو به ناوگان حمل‌ونقل عمومی پایتخت اضافه شده که آمار کمی است.

پورسیف با اشاره به اینکه هنوز بودجه‌ای برای توسعه ناوگان مسافربری استان تهران از طریق دولت تزریق نشده، اضافه کرد: متأسفانه اعتبارات این بخش محدود است.

وی با بیان اینکه برای رفع این خلأ با شرکت‌های خودروسازی مانند ایران‌خودرو هماهنگی‌هایی صورت گرفته است، تصریح کرد: پیگیر این موضوع هستیم تا این معضل از چهره ناوگان حمل‌ونقل تهران رفع شود.

پورسیف با تأکید بر اینکه ناوگان حمل‌ونقل شهری در تهران از ساختاری فرسوده رنج می‌برد، اضافه کرد: حوزه حمل‌ونقل اتوبوسرانی تا حدودی نوسازی شده است و مشکلات زیادی در این راستا وجود دارد؛ ولی مینی‌بوس‌رانی شهر تهران ساختارش فرسوده است.

رئیس اتحادیه مسافربری استان تهران با اعلام اینکه تا پایان امسال ۳۰۰ دستگاه خودرو به ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهر تهران اضافه می‌شود، تصریح کرد: این مهم در راستای توسعه ناوگان حمل‌ونقل تهران تا پایان سال محقق می‌شود.

پورسیف در خاتمه اظهار کرد: با اختصاص اعتبارات مورد نیاز، این امر به‌زودی در پایتخت محقق می‌شود./فارس

دیدگاه کاربران