عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار پردیس :

امضای تفاهمنامه با‌ آموزش‌ و پرورش پردیس برای دریافت ایده‌های دانش‌آموزی

کد خبر: 77480
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۹ ق.ظ

امضای تفاهمنامه با‌ آموزش‌ و پرورش پردیس برای دریافت ایده‌های دانش‌آموزی
شهردار پردیس گفت: شهرداری پردیس طبق تفاهم نامه‌ای با مجموعه آموزش‌ و پرورش پردیس آماده دریافت ایده‌های دانش‌آموزان در خصوص مسائل مرتبط با مدیریت شهری است.

به گزارش نداي مردم، محمد لاله صبح امروز در جمع شماری از مسؤولان و دانش‌آموزان در مدرسه فارابی پردیس اظهار داشت: پیش از بیان هر موضوعی باید ایام بازگشایی مدارس و تلاقی آن با ایام‌‌الله هفته دفاع مقدس را خدمت همه آحاد امت اسلامی به‌ویژه دانش‌آموزان گرامی تبریک و تهنیت عرض کنم.

وی ادامه داد: همان‌گونه که ماه فروردین بهار طبیعت نامیده می‌شود، مهرماه هرسال نیز بهار علم و دانش در کشورمان قلمداد می‌شود و امیدوارم این بهار برای همه دانش‌آموزان به‌ویژه آتیه سازان مشغول به تحصیل در شهر پردیس مملو از توفیقات روزافزون باشد.

شهردار پردیس اضافه کرد: دانش‌آموزان در جریان علم‌آموزی ضمن صرف زمان ارزشمند، هزینه‌هایی را نیز برای خانواده‌های خود به دنبال دارند، ازاین‌رو باید با دقت و تلاشی وافر در این عرصه حضور یابند.

به گفته لاله، بی‌شک شما دانش‌آموزان امروز از طریق رسانه‌های جمعی با مباحثی نظیر امور اقتصادی، فرهنگی، عمرانی، سیاسی و … آشنا هستید و هرگز نباید فراموش کنید که در آینده چهره‌هایی از میان شما پس از طی پله‌های ترقی باید برای پیگیری و رسیدگی به این موارد پیش‌قدم شوند.

وی با اشاره به گوشه‌ای از مضرات استفاده نادرست از شبکه‌های اجتماعی خاطرنشان کرد: امروز مهم‌ترین برنامه آن‌هایی که نمی‌خواهند پیشرفت و توسعه ایران اسلامی و موفقیت‌های شما دانش‌آموزان را ببینند، ایجاد بسترهایی برای ساعت‌ها حضور جوانان و نوجوانان در شبکه‌های اجتماعی و استفاده نادرست از این ابزارهاست.

شهردار پردیس ادامه داد: این در حالی است که راه رسیدن به قلل موفقیت عمل به آن فرمایش ژرف مقام معظم رهبری یعنی حرکت به‌سوی «تحصیل، تهذیب و ورزش» است.

لاله از آمادگی شهرداری پردیس برای دریافت ایده‌های دانش‌آموزی در خصوص مسائل شهری خبر داد و گفت: شهرداری پردیس طبق تفاهم‌نامه‌ای با مجموعه آموزش‌وپرورش شهرستان و مدارس شهر پردیس آماده دریافت ایده‌های دانش‌آموزان در خصوص مسائل مرتبط با مدیریت شهری است.

وی تصریح کرد: خوشبختانه پردیس دارای دانش‌آموزانی خوش‌فکر و دارای ایده‌های خلاقانه است که شهرداری می‌تواند از این افکار بهره‌برداری کند.

شهردار پردیس از تقدیم ۲۳ هزار شهید دانش‌آموز در دوران دفاع مقدس سخن به میان آورد و گفت: امیدوارم همه ما پیرو راه شهدای معزز، مجری فرامین امام راحل و مطیع منویات رهبر فرزانه انقلاب باشیم./فارس

دیدگاه کاربران