عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون برنامه ريزي، توسعه شهري و امور شوراي شهرداري تهران :

پيش نويس لايحه مديريت شهري نهايي شد

کد خبر: 77522
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵ - ۳:۰۸ ب.ظ

معاون برنامه ريزي، توسعه شهري و امور شوراي شهرداري تهران از قطعي شدن پيش نويس لايحه مديريت شهري در کميسيون تهران و کميسيون شهرهاي کشور خبر داد.

به گزارش نداي مردم، ناصر اماني در خصوص اين پيش نويس گفت: در جلسه روز گذشته کميسيون تهران و کلان شهرهاي کشور که در دولت و با حضور وزراي عضو کميسيون – شهردار تهران و رئيس شوراي اسلامي شهر تهران تشکيل شد پيش نويس لايحه مذکور در قالب يک کتابچه تحويل اعضاء گرديد.
وي افزود: در اين جلسه چهارچوب و سياست هاي کلي که بايد لايحه مديريت شهري بر اساس آنها تدوين شود نيز مطرح گرديد و مقرر شد اعضاي کميسيون نظرات خود را در خصوص آن به دبيرخانه کميسيون ارسال تا سپس در کميته فرعي کميسيون تهران و کلان شهرها مورد بررسي و تصويب قرار گيرد.
معاون شهردار تهران از تغييرات اساسي در پيش نويس لايحه مديريت شهري خبر داد و گفت: اين پيش نويس در ده فصل جداگانه تدوين گرديده است که شامل کليات، پشتيباني و نظارت، شهرسازي، عمران و زيرساخت، اراضي- املاک و تفکيک زمين، اجتماعي – فرهنگي و هنري، حمل و نقل و ترافيک، محيط زيست، خدمات شهري و مالي و اقتصادي مي باشد.
معاون برنامه ريزي، توسعه شهري و امور شوراي شهرداري تهران در پايان گفت: اين پيش نويس بزودي در اختيار معاونين تخصصي شهرداري تهران جهت بررسي و اعلام نظر قرار خواهد گرفت.

دیدگاه کاربران