عضویت در خبرنامه الکترونیک
عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران :

لزوم توجه ویژه شهردار تهران به مناسب سازی معابر

کد خبر: 77545
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵ - ۸:۴۷ ق.ظ

رئیس کمیته مشارکتهای مردمی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به لزوم مناسب سازی معابر شهری گفت: توجه ویژه شهردار تهران به این امر ضروری است.

به گزارش نداي مردم، الهه راستگو عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران در دویست و نود و سومین جلسه شورا و پس از ارائه گزارش دبیر دبیران شورایاریهای منطقه ۲ به بیان ارائه خدمات ویژه و داوطلبانه آنان درجهت کاهش مشکلات نیازمندان پرداخت و اظهار داشت: باتوجه به اینکه امروز فقر ناشی از بیکاری و دیگر موضوعات به یکی از چالش های اساسی جامعه تبدیل شده امیدوارم این اقدامات خیرخواهانه با همین جدیت در دیگران مناطق نیز به انجام رسد.

وی از نبود سرای محله در دو محله پونک و فراز بالا به عنوان یکی از مشکلات شهروندان در این منطقه یاد کرد و افزود: اگرچه سرای محله فراز بالا با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی در آینده نزدیک مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت اما متاسفانه محله پونک علی رغم قدمت و برخورداری از پیشینه تاریخی فاقد سرای محله بوده که لازم است ایجاد و احداث سرای محله در این بخش هرچه سریعتر در دستور کار قرار گیرد.

رئیس ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمانهای مردم نهاد شهر تهران مناسب سازی معابر شهری برای معلولان، جانبازان، نابینایان و افراد کم توان را نیاز ضروری دیگر شهروندان منطقه ۲ ذکر کرد و گفت: از شهردار تهران تقاضا می کنم توجه ویژه ای به این موضوع که البته مشکل امروز بسیاری از مناطق است شود.

راستگو در پایان بیان اینکه نبود پارکینک طبقاتی در این منطقه چالش های بسیاری را به دنبال داشته افزود:دیدارهای مردمی و بازدیدهای میدانی از این منطقه بیانگر مشکلات دیگری نیز بوده که امیدوارم در کوتاه ترین زمان ممکن شاهد رفع تمام این موارد باشیم./افكار نيوز

دیدگاه کاربران