عضویت در خبرنامه الکترونیک
عضو شورای شهر کرج:

روان‌سازی و ایمن‌سازی ترافیک در دستور کار مدیریت شهری کرج قرار گیرد

کد خبر: 77594
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۰ ب.ظ

عضو شورای شهر کرج با بیان اینکه بحث روان‌سازی و ایمن‌سازی ترافیک را باید در دستور کار خود قرار دهیم، گفت: طبق طرح جامع حمل و نقل با توجه به اولویت‌بندیهایی‌ که وجود دارد باید بر روی موضوع روان‌سازی ترافیک کار شود.

به گزارش نداي مردم، مریم قهرمانی صارم  اظهار داشت: بحث روان‌سازی و ایمن‌سازی ترافیک را باید در دستور کار خود قرار دهیم.

وی افزود: طبق طرح جامع حمل و نقل با توجه به اولویت‌بندیهایی‌ که وجود دارد باید بر روی موضوع روان‌سازی ترافیک کار شود.

عضو شورای شهر کرج عنوان کرد: سرعت تولید ماشین بیشتر از سرعت تولید راه است و همچنین باید بیشتر انرژی و فرصت خود را برای ایمن‌سازی راه‌ها بگذاریم.

وی گفت: زمانی که نگاه ما نگاه شهروندمحوری باشد زیرساخت‌های حمل و نقل هم تقویت می‌شود و این موضوع به شهروندان کمک می‌کند تا کمترین دغدغه را داشته باشند.

قهرمانی با توجه به اینکه باید وسیله حمل و نقلی که در دسترس مردم است ارزان قیمت باشد، گفت: در اسفند ماه سال گذشته مصوبه‌ای تحت عنوان ۲۰۰ دستگاه اتوبوس را در دستور کار خود قرار داده‌ایم که ۱۰۰ دستگاه آن به صورت تهاتر بوده و ۱۰۰ دستگاه دیگر به صورت نقدی که تا آخر امسال این تعداد به ناوگان حمل‌ونقل عمومی اضافه می‌شود.

وی تصریح کرد: با توجه به وضع ممکن و همچنین مهاجرپذیر بودن استان البرز باید از انبوه‌برها در سطح شهر استفاده کنیم،که با وجود این امکانات بار ترافیکی کم و از آلودگی هوا هم جلوگیری می‌شود./تسنيم

دیدگاه کاربران