عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون شهردار تهران:

پیش نویس لایحه مدیریت شهری نهایی شد

کد خبر: 77597
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۳ ب.ظ

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران از قطعی شدن پیش نویس لایحه مدیریت شهری در کمیسیون تهران و کلان شهرهای کشور خبر داد.

به گزارش نداي مردم، ناصر امانی در خصوص این پیش نویس گفت: در جلسه روز گذشته کمیسیون تهران و کلان شهرهای کشور که در دولت و با حضور وزرای عضو کمیسیون – شهردار تهران و رئیس شورای اسلامی شهر تهران تشکیل شد پیش نویس لایحه مذکور در قالب یک کتابچه تحویل اعضاء گردید.

وی افزود: در این جلسه چهارچوب و سیاست های کلی که باید لایحه مدیریت شهری بر اساس آنها تدوین شود نیز مطرح گردید و مقرر شد اعضای کمیسیون نظرات خود را در خصوص آن به دبیرخانه کمیسیون ارسال تا سپس در کمیته فرعی کمیسیون تهران و کلان شهرها مورد بررسی و تصویب قرار گیرد.

معاون شهردار تهران از تغییرات اساسی در پیش نویس لایحه مدیریت شهری خبر داد و گفت: این پیش نویس در ده فصل جداگانه تدوین گردیده است که شامل کلیات، پشتیبانی و نظارت، شهرسازی، عمران و زیرساخت، اراضی- املاک و تفکیک زمین، اجتماعی – فرهنگی و هنری، حمل و نقل و ترافیک، محیط زیست، خدمات شهری و مالی و اقتصادی می باشد.

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران در پایان گفت: این پیش نویس بزودی در اختیار معاونین تخصصی شهرداری تهران جهت بررسی و اعلام نظر قرار خواهد گرفت./فارس

دیدگاه کاربران