عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیر منطقه 10 شهرداری کرج :

۲۲۳فقره پرونده بدوی منطقه ۱۰ شهری کرج به کمیسیون ماده ۱۰۰ ارسال شد

کد خبر: 77663
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۴۷ ق.ظ

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری کرج با اشاره به جدیت این منطقه شهری در برخورد با تخلفات ساخت وساز گفت: ۲۲۳ فقره پرونده بدوی به کمیسیون ماده ۱۰۰ دراین منطقه ارسال شد.

به گزارش نداي مردم، عباس کمالی روستا افزود: طی شش ماه گذشته ۱۱۹ فقره پرونده تجدید نظر ، ۴۰ پرونده هم عرض و ۳۶ پرونده عدم تمکین به این واحد ارسال شده است.
این مسئول در ادامه سخنان خود مهمترین اقدامات واحد ماده صد منطقه را شناسایی ساختمان های بدون پروانه دراجرای دستورالعمل شورای برنامه ریزی منطقه دانست و افزود: شناسایی پروانه هایی که خارج از مفاد و قوانین صدور پروانه اقدام به تخلف کرده اند نیز از اقدامات صورت گرفته توسط واحد ماده صد منطقه می باشد.
وی اظهار داشت: مسئولان ذیربط در این کمیسیون پس از شناسایی موارد عنوان شده نسبت به توقف ادامه کار اقدام خواهند کرد.
مدیر منطقه ۱۰ شهرداری کرج در ادامه به تنظیم فرم خلاف به منظور طی مراحل قانونی پرونده های متخلف اشاره کرد و افزود: کمیسیون ماده صد در مرحله بعد برای صدور رای تخریب یا جریمه اقدام می کند.
کمالی روستا اضافه کرد: پرونده های دارای رای جریمه پس از اتمام مهلت قانونی جهت اخذ رای عدم تمکین به کمیسیون ماده صد ارسال می شود.
وی اظهار داشت: طی این مدت تعداد ۴۵ فقره پروانه ساختمانی و ۱۵۷ فقره پایان کار (آپارتمان و ویلایی ) توسط واحد شهرسازی این منطقه صادر شده است.
کمالی روستا گفت: همکاری و تعامل دوسویه بین مردم و دستگاههای خدمت رسان از جمله شهرداری از عوامل موثر و ضروری در نیل به تحقق ساختن شهری آباد و زیبا خواهد بود.
مدیر منطقه ۱۰ شهرداری کرج عنوان کرد: یکی از راهکارهای نظارتی بر ساخت وساز های صورت گرفته در مناطق ، منوط به صدور پروانه هایی می باشد که توسط واحد شهرسازی مناطق صادر می شود./ايرنا

دیدگاه کاربران