عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون شهردار پرند :

پاک‌سازی جهادی محلات و فضای سبز شهر پرند

کد خبر: 77728
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱:۲۸ ب.ظ

معاون خدمات شهری و فضای سبز شهردار پرند از پاک‌سازی جهادی محلات و فضای سبز شهر پرند به‌منظور بهبود سیمای شهری خبر داد.

به گزارش نداي مردم، سعید پایبند در حاشیه بازدید از روند اقدامات معاونت خدمات شهری و فضای سبز شهرداری پرند در سطح شهر از پاک‌سازی جهادی محلات و فضای سبز شهر پرند در راستای بهبود بخشیدن به سیمای شهری خبر داد.

معاون خدمات شهری و فضای سبز شهردار پرند اظهار کرد: در راستای پاک‌سازی و بهبود بخشیدن به سیمای شهری از خاک و هر نوع نخاله و مواد زائد طرح ضربتی جمع‌آوری و پاک‌سازی نخاله‌ها از تمام معابر اصلی و فرعی شهر پرند در دستور کار معاونت خدمات شهر و فضای سبز شهرداری پرند قرار گرفت.

وی تصریح کرد: این معاونت خدمات شهری و فضای سبز شهرداری پرند با هدف پاسخگویی به خواسته‌های مردمی و افزایش سطح رضایتمندی آنها اقدام به اجرای عملیات جهادی پاک‌سازی محله به محله در سطح سه فاز اول شهر به‌ طور مستمر کرده است.

پایبند بیان کرد: این طرح با هدف پاک‌سازی چهره شهر از وجود هرگونه عوامل اضافه اعم از نخاله‌های ساختمانی، شاخه، برگ، زباله و … عملیاتی خواهد شد.

معاون خدمات شهری و فضای سبز شهردار پرند گفت: طرح پاک‌سازی محله به محله شامل تنظیف و رفت و روب شهری، پاک‌سازی و تسطیح زمین‌های بایر، جمع‌آوری ضایعات، شست‌وشوی جداول، لایروبی انهار، امحا و پاک‌سازی پوسترها و لیبل‌های تبلیغاتی می‌شود.

وی در پایان متذکر شد: اکیپ پاک‌سازی منطقه که مجهز به دستگاه‌هایی از جمله دو دستگاه نیسان حمل نخاله و پسماند خشک، یک دستگاه خاور، یک دستگاه نیسان کارواش برای شست‌وشوی باکس‌های زباله اقدام به جمع‌آوری نخاله، رفت و روب معابر اصلی و فرعی در خیابان‌ها و محلات سطح سه فاز اول شهر کرده است و در حال حاضر خیابان بهاران پاک‌سازی شده است.

دیدگاه کاربران