عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه دو :

بهسازی فلاورباکس های محله فرحزاد ، پرواز و کوی فراز

کد خبر: 77755
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵ - ۳:۰۰ ب.ظ

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه دو از رنگ آمیزی و بهسازی ۶۰ عدد فلاورباکس در محلات کوی فراز، پرواز و فرحزاد خبر داد.

به گزارش نداي مردم، عباس صمدیان با اعلام این خبر گفت: برنامه ریزی و هماهنگی جهت رفع نازیبایی ها در سطوح فضای سبز منطقه با شروع از محله های کوی فراز، فرحزاد و پرواز و با رنگ آمیزی و بهسازی ۶۰ عدد فلاورباکس در طرح آسمان آبی- زمین پاک از سوی اداره فضای سبز این منطقه صورت گرفت.
صمدیان در خصوص فعالیت های فضای سبز منطقه افزود: هماهنگی و کنترل جهت رفع نواقص و بهبود وضعیت روشنایی بوستان ها، میادین، لچکی و بلوارها، برنامه ریزی و کنترل بر فعال بودن آبنماها و رفع نواقص سیستم های روشنایی و پمپ های سطح شهر بخشی از فعالیت مدیریت نظارت بر امور پارک ها و فضای سبز شهرداری منطقه ۲ است.
وی افزود : همچنین در راستای این طرح برنامه ریزی و هماهنگی در خصوص بروز رسانی کلیه سطوح فضای سبز شامل لکه گیری چمن، واکاری کسری گونه ها و تکمیل باغچه های گل فصل و دائم نیز صورت می پذیرد.
وی یادآور شد: برنامه ریزی و هماهنگی در جهت تعمیر، مرمت و بهره برداری از سرویس های بهداشتی سطوح پارک ها و نظارت بر رنگ آمیزی مبلمان و رفع نواقص وسایل بدنسازی و لوازم بازی در کلیه سطوح فضای سبز به همراه نظارت در خصوص تامین گل های فصلی و زیباسازی و گلکاری میادین ، معابر، لچکی ها و پارک ها نیز از سوی این اداره صورت می پذیرد وبرنامه ریزی و هماهنگی در خصوص ایمن سازی پروژه های عمرانی فضای سبز، هماهنگی و کنترل در خصوص نصب و جانمایی و گلکاری فلاور باکس ها ، چیدمان گل در کف و گلکاری ویژه میادین و لچکی ها و هماهنگی در خصوص تجهیز و کنترل و ارزیابی فعالیت های فضای سبز نیز در دستور کار فضای سبز این منطقه است./شهردارانلاين

دیدگاه کاربران