عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور:

هر ساله بر غنای نمایشگاه فرهنگی عطر سیب افزوده می شود

کد خبر: 77759
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵ - ۳:۰۳ ب.ظ

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: نظارت و بازرسی سالانه ما نشان می دهد، غنای نمایشگاه در هر دوره افزایش می یابد و کیفیت محصولات به شکل قابل قبولی بهتر از دوره قبل می شود.

به گزارش نداي مردم ،حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی خاموشی ضمن تقدیر از اقدامات شهرداری و شورای شهر تهران در راستای حمایت از هیئت های مذهبی در آستانه ماه های محرم و صفر اظهار کرد: شهرداری تهران طی سنوات گذشته نشان داد که به حقوق شهروندی توجه می کند و برای آن احترام قائل است. خاموشی افزود: یکی از مصادیق توجه به حقوق شهروندی در نظر گرفتن نیازهای مذهبی و دینی مردم و از سوی دیگر شرایط اقتصادی هیئت ها و حسینیه ها است.
وی با اشاره به اقدامات شهرداری تهران در راستای ایجاد تمهیدات لازم برای برگزاری مراسم عزاداری امام حسین(ع) عنوان کرد: واقعیت این است که نمایشگاه عطر سیب نقش بسزایی را در ایجاد زیرساخت برای فعالیت ها فرهنگی هیئت ها و آرایش حسینیه ها و خیمه های اباعبدالله الحسین ایفا می کند.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه یکی از ویژگی های مهم نمایشگاه عطر سیب ارائه محصولات خوراکی، سمعی و بصری و فرهنگی ارزان تر از قیمت بازار است، تصریح کرد: شاید همین عامل موجب شد تا در دوره های گذشته شاهد استقبال بسیار خوب دست اندرکاران هیئات و حسینیه ها باشیم و در عمل این راه تداوم پیدا کند.
خاموشی ارتقای سطح کیفی و غنای نمایشگاه عطر سیب را واقعیتی غیرقابل انکار دانست و ادامه داد: نگاهی گذرا به نمایشگاه نشان می دهد که امروز کتیبه هایی که در نمایشگاه عرضه می شوند، بسیار زیباتر از قبل هستند و اتفاقاً محتوا و مضامین آن ها کاملاً جهت دار و در راستای ترویج فرهنگ عاشورا انتخاب شده اند.
وی در خصوص حضور صنوف مختلف در نمایشگاه عطر سیب بیان کرد: عرضه کالای با کیفیت و متناسب با نیاز هیئات به نوعی حاکی از اشتیاق صاحبان صنوف برای حضور در نمایشگاه است که این امر اتفاق مبارکی است.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور در پایان به ارتباط خوب شهرداری تهران و سازمان در برگزاری نمایشگاه عطر سیب پرداخت و گفت: امسال هماهنگی ها بسیار بیشتر از گذشته بود و ما در جلسات مکرر با مسئولان شهرداری گزارش کارهای مشترک را ارائه داده ایم./شهردارانلاين

دیدگاه کاربران