عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری شهرداری تهران:

۱۵۰دستگاه آمبولانس تویوتا وارد ناوگان بهشت زهرا(س) می‌شود

کد خبر: 77802
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۲ ق.ظ

معاون خدمات شهری شهرداری تهران از افزایش ۱۵۰ دستگاه آمبولانس تویوتا ویژه حمل متوفیان به بهشت زهرا(س) در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش نداي مردم، مجتبی یزدانی، با اشاره به فرسودگی ناوگان بهشت زهرا(س) طی سال های گذشته گفت: به همین منظور ۱۵۰ تویوتا حمل متوفی به مجموعه بهشت زهرا(س) اضافه می‌شود که این کار در جهت بهسازی سامانه حمل و نقل در این مجموعه در دستور کار قرار گرفت.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به زمان وارد شدن این خودروهای تویوتا به ناوگان مذکور خاطر نشان کرد: این تعداد خودرو به زودی وارد ناوگان می شوند و اگر به خودروهای بیشتری نیاز باشد، در سریع ترین زمان ممکن به این تعداد افزوده خواهد شد.

وی با بیان اینکه با جدیت موضوع نوسازی ناوگان آمبولانس های داخل و برون شهری سازمان بهشت زهرا(س) را دنبال کردیم، افزود: این کار در راستای برنامه ۵ سال دوم شهرداری تهران در دستور کار قرار گرفت که مباحث اعتباری، مالی و نقدینگی آن هم انجام شده است.

یزدانی با تاکید بر اینکه این آمبولانس ها مخصوص حمل متوفیان طراحی شده اند، افزود: در قسمت عقب این خودروها فضای مناسب برای قرار دادن متوفی وجود دارد و تمامی استانداردها در خصوص حمل جسد در این باره رعایت شده است.

براساس گزارش شهرنوشت، معاون خدمات شهری شهرداری تهران با بیان اینکه این آمبولانس ها از تهویه مناسبی که در روزهای گرم سال کاربرد اساسی دارد، برخوردار هستند، اضافه کرد: از سوی دیگر این خودروها برای انتقال متوفیان از تهران به دیگر شهرهای کشور نیز مورد استفاده قرار خواهند گرفت./ايسنا

دیدگاه کاربران