عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران:

پرداخت ۲ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان از دیون شهرداری پایتخت طی ۶ ماه اخیر

کد خبر: 78193
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۲ ب.ظ

پرداخت ۲ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان از دیون شهرداری پایتخت طی ۶ ماه اخیر
معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با تاکید بر اهمیت پرداخت دیون برای مدیریت شهری، گفت: در ۶ ماه اول سال جاری ۲ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان از دیون شهرداری پایتخت پرداخت شده است.

به گزارش نداي مردم، قدرت گودرزی اظهار داشت: تسویه دیون از جمله دیون پیمانکاران را از وظایف اصلی خود می‌دانیم. به طوری که مطالبات پیمانکاران از مناطق مختلف نیز تا حد قابل توجهی پرداخت شده و مابقی نیز در حال پرداخت است.

معاون شهرداری تهران عنوان کرد: حتی یک روز تاخیر و تعلل در پرداخت دیون را هم از لحاظ اخلاقی و هم از لحاظ قانونی درست نمی دانیم.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه درآمدهای پایدار مدیریت شهری تهران نیز از میزان درآمدهای نقد در ۶ ماهه اول سال جاری بیش از ۴۰ درصد محقق شده است، تصریح کرد: امروز نقش درآمدهای پایدار شهری در تامین هزینه‌های شهرداری‌ها بر هیچ کس پوشیده نیست.

گودرزی خاطرنشان کرد: خوشبختانه برنامه‌های شهرداری تهران طی چندسال گذشته برای عدم وابستگی بیش از پیش به درآمدهای غیرنقد مثمرثمر واقع شده است.

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران در پایان همچنین با اشاره به اینکه میزان درآمدهای پایدار مدیریت شهری در ۶ ماه اول سال جاری رضایت بخش بوده است، گفت: با این شرایط بد اقتصادی؛ از برنامه‌ای که در ابتدای سال تدوین کرده‌ایم جلوتر هستیم./فارس

دیدگاه کاربران