عضویت در خبرنامه الکترونیک
وزیر راه و شهرسازی :

۷۵ هزار تردد روزانه در مسیر تهران ورامین/ تسهیل در عبور و مرور مردم با احداث زیرگذر ۱۵ خرداد

کد خبر: 78213
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱:۰۰ ب.ظ

وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که روزانه بیش از ۷۵ هزار تردد در مسیر ورامین تهران صورت می‌گیرد، گفت: احداث زیرگذر ۱۵ خرداد سبب تسهیل در عبور و مرور مردم ورامین می‌شود.

به گزارش نداي مردم، عباس آخوندی که صبح امروز به‌منظور افتتاح فاز نخست پل امام رضا (ع) ورامین و آغاز عملیات پروژه زیرگذر ۱۵ خرداد کارخانه قند ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با اشاره به افتتاح فاز نخست پل امام رضا (ع) ورامین که طی یک سال گذشته خیلی خبر ساز شده بود، اظهار داشت: برای احداث پل امام رضا (ع) به مردم ورامین وعده داده بودم که امروز به‌واسطه تحقق نخستین وعده‌ام به مردم این خطه بسیار خرسند هستم.

وی که با حضور در محل احداث پروژه امام رضا (ع) از نزدیک در جریان روند پیشرفت این پروژه قرار گرفت، گفت: امید است با تلاش جدی مسئولان ذی‌ربط پروژه تا پایان سال شاهد تکمیل پروژه امام رضا (ع) باشیم.

حل مشکل ترافیک در ورودی تهران در دستور کار دولت قرار دارد/توسعه قطار حومه‌ای تهران ورامین تا پایان سال اجرایی می‌شود

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر این‌که حل مشکل ترافیک در ورودی تهران در دستور کار دولت قرار دارد، بیان داشت: دولت تلاش دارد با توسعه قطارهای بین‌شهری معضل ترافیک ورودی تهران را مرتفع کند.

وی گفت: احداث پل روزگذر در شهرستان‌های ورامین و پیشوا به‌منظور اجرای هرچه سریع‌تر پروژه قطار حومه‌ای تهران ورامین صورت می‌پذیرد، خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی مدون صورت گرفته، قطار حومه‌ای تهران _ ورامین تا پایان سال جاری عملیاتی می‌شود.

آخوندی با اشاره به تردد بیش ۷۵ هزار وسیله نقلیه در مسیر ورامین و تهران گفت: احداث زیرگذر ۱۵ خرداد سبب تسهیل در عبور و مرور مردم ورامین می‌شود.

وی در ادامه از اهمیت احداث پروژه پل امام رضا (ع) سخن به میان آورد و تاکید کرد: احداث این پل سبب می‌شود قطار حومه‌ای بدون توقف به سمت تهران حرکت خود را ادامه داده و این مهم سبب افزایش سرعت تردد قطار حومه‌ای تهران _ ورامین می‌شود.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به سفرش به شهرستان ورامین تصریح کرد: از حضور در میان مردم شهرستان ورامین بسیار خوشحال و مسرور هستم.

به گزارش فارس، عباس آخوندی صبح امروز به‌منظور بهره‌برداری از فاز نخست پل امام رضا(ع)، کلنگ‌زنی زیرگذر پل ۱۵ خرداد و بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرستان ورامین به این شهرستان سفر کرد.

وزیر راه و شهرسازی توسط جمعی از مسؤولان شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران و مدیران شهرستان ورامین در این سفر همراهی می‌شد، کلنگ آغاز عملیات اجرایی احداث زیرگذر پل ۱۵ خرداد را بر زمین زد.

بر اساس این گزارش، احداث زیرگذر کارخانه قند ورامین به‌عنوان بخشی از پروژه قطار بین شهری تهران، ورامین و پیشوا با محوریت شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران اجرا می‌شود.

بنا به گفته مسؤولان ذی‌ربط احداث زیرگذر پل ۱۵ خرداد کارخانه قند ورامین بالغ بر ۲۷۰ زمان نیاز دارد.

گفتنی است، مسئولان مدیریت شهری ورامین تأکید کردند در طول این مدت راه‌های دسترسی متعددی برای عبور و مرور شهروندان مشخص شده است.

وزیر راه و شهرسازی همچنین از فاز نخست پل امام رضا(ع) شهر ورامین بهره‌برداری کرد و شهروندان این خطه می‌توانند از امروز به‌طور رسمی از این پروژه بهره‌مند شوند./فارس

دیدگاه کاربران